Bu Aracı almaya değermi yorum ve düşüncelerizi bekliyorum

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Öncelikle konuyu yanlış yere açmış olabilirim birtek burayı buldum uygun.

ACİLLLL PLAKALI RUHSATLI HASAR KAYITSIZ 2006 GOLF 5 1.6 LPG'Lİ - Türkiye'nin ilan sitesi sahibinden.com'da - 147322383 araç sahibini aradım sadece sol airbag açık oda 500tl civari piyada, şanzuman ve kartel hasarı var motorda problem yokmuş. Aklımdaki sorular: airbag değişince bitiyormu yoksa beyin vs değişmesi gerekiyormu? Bu aracı alsam manuel şanzuman koyabilirmiyim? Şanzumanı sıfır yada çıkma alsam bu otomatik şanzuman beyni filan değişmesi gerekiyormu yoksa üzerindeki beyin duruyormu? Piyasasını araştırdım biraz amacım alıp binmek

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arabadan sana ekmek çıkmaz :D
fazla çevre ister bunu toplaması ;);) piyasadaki herhangi bir biniciye astarı yüzünden pahalıya gelir...sanayici işi bu mal ;)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Kuruş para verme yazık günah ya... orasını burasına harcayacan para birde buna vereceğin para en azından o paraların üzerine ufak bir rakam ekler kontağı eline alır paşa paşa gezersin bu aracı aldığın da ise parçacı ustalar arasında sürünür durursun. Ne gerek var?

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabanın kafa kaymış gibi. sol ön çamurlukla kapı arası bir tuhaf duruyor. arabanın önden resmindede birşey yokmuş gibi duruyor ama bu arabayı alsan alırsın adam edersin satmaya kalksan zarar edersin...

suleymanergun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orda yatarkende cogu parçasını yürütmüşlerdir zaten astarını geçer satarken zarar edersin.

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler değerli yorumlarınız için. Zaten tam bir tespit olmadan almam ama yinede sorularımın cevaplarını merak ettim

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiç girme bu işlere bencede. Bu arabanın derdi sıkıntısı bitmez.
Yukarda Fatih kardeşin dediği gibi, banada sol ön çamurluk ve kapı arası bi dengesiz geldi ilk bakışta.

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gözüktüğü gibiyse, şanjumana vs girmez isen ne ala ama manuele çevirmek felan olmaz. Birde arkadaşların da dediği gibi satarken satamazsın. Sanayici kazanır.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Manuele çevirmek çok da güzel olur, hatta otomatiği manuele çevirmek gayet basittir, şanzımanda elektronik bir zımbırtı olmayacak çünkü. Manuel modelin yazılımını yükletebilir veya çıkma manuel beyin bulabilirsin. Önemli olan kısmı şanzıman değil zaten, kaza yapmış aracın nasıl toplanacağı önemli kısım.

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankarada olsan aracı al topla derdim ancak.. antalya sanayisi malum düzgün usta yok bu birincisi ikinciside 1 liralık işe 10 lira isterler.. birde wv servisine gidersen özel servisler dahil ateş pahası bunların haricinde otomatikten tam anlamıyla anlayan bir usta var gerisi şanzımanları yarım yamalak topluyor delta şanzıman akın usta alırsan ona git ama oda çok çok pahalı çalışır bilgine... bence bulaşma..

SM-T210 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi