Bu Araba Bu Para Eder Mi ??

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynen öyle abi.. hanımında kullanacaksa akmasın kokmasın istiyorsan geniş bagaj rahat iç hacim istiyorsan hanım bunu eşek gibi sürsün 5 sene garantili bişey olmaz diyorsan birde otom. vites tercih meselesi ben almam bunu bu fiyata ama alanada akılsız demem..

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabi canım talep var ki adamlar yapmış ve illaki alan olur. Ona bakarsak yollarda nice alınmayacak arabalar var millet almış biniyor. Bunu sorgulamak abesle iştigal diye düşünülebilir ancak.

banazlıkasap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kia rio 3 yıl şirket arabası olarak kullandık.hatta siteden bazı arkadaşlarda kullandı ben böyle aferdersiniz ama köpek gibi asılan az yakan kiralık olduğu için hor kullanılmasına rağmen hiç bir şey olmayan görmedim kira süresi dolduğunda 157000 km yi yapmıştık ve hala arabada tık yoktu

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben aracı sürdüm galeride gördüm.. birincisi araç mpv mini mpv denen araçlardan.. resimde görüldüğü gibide değil gayet büyük bir araç ... yolda hafifden suv gibi duruyor..

1.6 crd motoru var çok ekonomik şehir içi şehir dışı ortalama yakıt tüketimi 4.4

6 vites 128 beygir

ve araç dolu panoramik tavan sunroof v.b her şey var.. tek eksisi esp yok donanımda o kadar..

bende bu konuyu daha önce açmışdım 35 bin tl olsa peynir ekmek gibi satar 40 bin tl ehh işde düşünülebilinir.. ama araç çok iyi sürmenizi tavsiye ederim motoru çok kaliteli en önemlisi..

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
:Dbahse konu arabayı alan arkadaş aracını 4 sene sonra satmaya niyetlendiğinde ancak 6.ncı senenin sonunda satmış olur:D

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:Dbahse konu arabayı alan arkadaş aracını 4 sene sonra satmaya niyetlendiğinde ancak 6.ncı senenin sonunda satmış olur:D

haklısın 4 sene sonra kim satmak isterse istesin aynı durumla karşılaşabilir :D

ha bide şöyle birşey var 4 sene sonra o araç hala garantili olacak :kop:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen kia 150 bin km yada 5 sene garanti veriyor.. ayrıca 4 sene sonra sadece yakıttan yapdığı karda ap ayrı bir kar olucakdır.. zira akranı olan pek çok 1.3-1.5-1.6 dizelden performanslı seri ekonomik..

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kim ne derse desin bu araba 41 mılyar para etmez , bu opel,ford,renault a hakaret gibi birşey dalga mı geciyosunuz bu arabanın neresi büyük allah aşkına, ayrıca ilandaki fiyatta benzınlı kasası .. cift sunrof unu performansını yemişim gider mını cooper alırsın o fıyata ,varsın 2 lıtre fazla yaksın.