brc mi landirenzo mu?

kozlulum671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sevgili arkadaşlar daha oncede konu acmistim.lpg kesin taktiracam ama karar veremedigim konu brcmi yoksa landirenzo mu.kayseri lgunlarda montaj yaptiran arkadasimiz var rush10.sagolsun numarasını verdi görüştük. Kendisi memnun.yada gidip mocana brctaktircam.sanirim brc deki sistem yaglamali degil.karar veremedim.bu arada aracimi alali yaklasik 20 gun oldu. Astra sedan115 edition.simdiden cevaplarıniz için çok teşekkür ediyorum. ..

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: brc mi landirenzo mu?

uzun araştırmalar sonucu yağlamasız ve BRC  greatt

chn124

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Ynt:

Bence prinsi de bir arastirin hocam.

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kozlulum67 link' Alıntı:
brc yi tercih etmenizdeki sebep nedir üstat?
Tercih etmemdeki sebep markanın en az arıza çıkaran markalardan olması, kendi enjektörlerini üreten sayılı firmadan olması (enjektörün tasarruf, performans, motorda oluşabilecek olası zedelenmeler, dönüşümden sonra yapılacak kalibrasyon ayarı vs. kısacası enjektör konusunu uzun uzun araştırın) , ithal ve kaliteli olması, ülkenin hemen her yerinde bayiisi olması, oluşabilecek hemen her soruna müdahale edilip çözüme kavuşturulması ve tabii ki FS otogazın bulunduğu ilde yaşıyor olmam.

utenmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Araciniz hayırlı olsun iyi günlerde kullanım. BRC kullanıcısıyım yağlama yok. Landirenzo ile BRC arasında çok kararsız kaldım, forum ve internette genel söylem ustanın iyi olması,  kit print bile olsa usta iyi değilse bi işe yaramaz şeklinde paylaşımlar var. Ben Urfada çevremi dinledim, dinledim derken en çok ismi geçen, olumlu yorumlar alan yer, gittim mekanlarına baktım ustalarıni dinledim. İkisinede hem BRC hem Landirenzo ya gittim  baktım kafama BRC yattı onu taktirdim 150 lira yakıt hediyeside ekstra oldu. şükür en ufak olumsuzluk yok. Tavsiyem cevrenizdeki lpg kullanicilarini dinleyin, gidin ustayla konuşun. Montaj yaparken yakalayabilirseniz montajlarnı izleyin zaten bir fikir oluşur kafanızda. Sunuda belirteyim araştırmaya ilk başladığımda Landirenzo ağır basiyordu  ama Landirenzo ustası fikirlerimi tamamen değiştirdi şöyle ki arıza ışığı sordum Landirenzo ustasina % 95 yanmaz ama yanarsada önemli değil bişey olmaz dedi servis söndürür dedi, Landirenzo fikri böylece bitti. Aynı soruya BRC yanmaz dedi hiçbir şekilde yanmayacak dedi yanarsa dedim yanmayacak dedi tekrar, yanarsa kit hediye dedi usta hediye lafı biraz abartı oldu ama beni ikna etti. Kit ikiside olur mesele usta kolay gelsin...

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Şimdiden hangisini seçecekseniz hayırlı olsun :)

Bu arada 27.000 kilometredir ne arıza lambası gördüm, ne de bir sıkıntı yaşadım.
(Landirenzo)
Bilginize.

kozlulum671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Cevaplariniz icin teşekkür ediyorum. Ben bayburtta yasiyorum.aslinda servis (erzurumda erdemirlerden almistim araci) kendi takiyo ve garantiden cikarmiyo.ama montaj icin bikac sıkıntı duydum ve tirstim.esim kirsehir li.yaza dogru oraya geccem, nasip kismet.lpg olacagi kesin ama sanirim brc olcak.icim micana ısındı. Bide kayseri olgunlarda montaj yaptiran arkadasimi o zaman tekrar ararim ve fikrini sorarim.duruma gore ayarlicaz.anladigim kadarıyla yağlama sistemi cokta durumu degistirmiyo.hayirlisi allahtan...