Brc marka tüp bakımı

xxmertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba. Aranıza yeni katıldım, umarım sorunlar biter de keyifli sohbetlerle devam ederiz. Aracım 2016 edition plus 1.6 ve 26 bin km’de. Aldığım kişi şubat 2018de brc marka tüp taktırmış. Araç eksperdeyken bana;” her 5 bin km’de bu tüpün yağlanması gerekiyor” bilgisini verdi. Böyle bir durum sözkonusu mudur? 5 bin km çok az gibi geldi ama üstad olanlar sizlersiniz, bu ve daha bir çok konuda yardımlarınıza ihtiyacım var. Ek olarak şu da var diye bilgi eklerseniz daha çok sevinirim. Sorularım basit ya da saçma gelebilir, affınıza sığınıyorum. Zamanla öğrenirim 🙂

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hocam est. soracaksınız soracağınız birlikte öğreneceğiz. BRC markanın yağlama sistemli kiti varmıymış ben yok diye biliyordum (belki çıkarmıştır) Böyle bir hazne varsa tekrardan bişeyler yazayım hocam olurmu ?

xxmertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam est. soracaksınız soracağınız birlikte öğreneceğiz. BRC markanın yağlama sistemli kiti varmıymış ben yok diye biliyordum (belki çıkarmıştır) Böyle bir hazne varsa tekrardan bişeyler yazayım hocam olurmu ?
Teşekkür ederim. Dün konuştuğum Opel ustası ben sana yerin gösteririm; yaparım dersen yağı sen eklersin, yok ben karışmam dersen brc servisine götürürsün dedi. Olmama ihtimalini hiç düşünmemiştim, şu an sizden duyunca şaşırdım. Brc bayisine gitmeden bu bilgiyi nasıl netleştirebilirim, garanti belgesinde sorularımızın cevapları var mıdır?