böylede yıkanmaz ki araba

hmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: böylede yıkanmaz ki araba

insanlar kendi emeklerine değer vermeyince sizinde emeğinize ne değer veriyor ne de saygı gösteriyor... işlerin zorluğu baslıgında anlatıyorsunuz kolay kazanılmıyor ekmek parası.... bu olaydan sonra baska bır yere goturecegım bende  ama arabayı kendim yıkamak ıcınde :) acık otoparkımız var 5-6 araclık bakıyım musaitmi diye okkk

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eyupuzger link' Alıntı:
Bende genelde Bahçelievlerde sonax'a götürüyorum ancak bazen okadar sıra oluyorki beklemiyorum ya yıkatmıyorum yada bi AVM nin otoparkında yıkatıyorum
çağrı marketin altında sonax gölge mi?

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tomacco link' Alıntı:
çağrı marketin altında sonax gölge mi?
Evet doğrudur :) önceden yolun karşısındaki trex ti şimdi ordaki çalışan üzerine sonax gölge olarak el değiştirdi.

hmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dün başka bir yere göturdum (bakırköy sonax ) oldukca memnun kaldım guzelce tozu akıttılar sonra kovanın ıcındekı sampuan-cila-su karısımıyla kırı hızlıca akıtıp suyla duruladılar daha once göturdugum yerdekı yıkama seklı ıle kıyaslayınca baya begendim ... ama kendi yıkama sıstemımı kuracagım siyah arabanın bakımı cıdden zor hafta bır goturesim geliyor... forumda kullanılan malzemelerı yazan arkadaslarada cok tesekkur ediyorum deneyimlerinden faydalanacagım ... bilgi paylaştıkca cogalıyor

NightShadow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
ben burada yımacıya götürüyorum ama muhabbetim iyi önce basınçlı su tutturuyorum sonra kendi micro fiber süngerimi ve turtle wax şampuanımı veriyorum jant için sonax jant temizliyicisini veriyorum öyle yıkatıyorum ve her yıkamada sonax ıslak yüzey cilası uygulatıyorum :) ve fiyat olarak 15 tl veriyorum :)
Tam yapmayı düşündüğüm şeyi yapıyormuşsunuz, tebrik ederim :)

special_Yeah

tunc1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aslinda yikamanin yanisira en onemlisi aracin kurulanmasi yani aslinda araci kurulanan bezler cizik izi birakiyor herzaman bagajda bir bez olsa ve onunla silinse ciziklerin olusmasinin onune gecilebilir

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

NightShadow link' Alıntı:
Tam yapmayı düşündüğüm şeyi yapıyormuşsunuz, tebrik ederim :)

special_Yeah
sağolun :)