Böyle Bir Ürün Ne Kadar Sağlam Olur?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bende bir artı var. Birde 2.5 kg çekiç :D baktım açılmıyor veriyorum odunu :D en sonda açılmak zorunda kalıyor :D ama aslında siz değerli arkadaşların söylediği gibi düzgün bir şekilde sıkılmış olsa sorun olmaz ama adamlar canına okuyor resmen. Bende olan ürün kendi üzerinde gelen baya sağlam bir görüntü veriyor ama hiç denemedim. Lastikleri yazlık kışlık jantlara taktırdım için artık lastikçi ile uğraşmayacağım kendim değiştireceğim. :D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben kışlıklar için de orijinal alaşım Vectra jantlarından kullanıyorum, her sene kendim değiştirmeye özen gösteriyorum, bu sıkı bijonlar yüzünden sık sık günaha girmek insanı üzüyor :(.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ben kışlıklar için de orijinal alaşım Vectra jantlarından kullanıyorum, her sene kendim değiştirmeye özen gösteriyorum, bu sıkı bijonlar yüzünden sık sık günaha girmek insanı üzüyor :(.

Abim ben fazla günaha girmeden direk devreye 2.5 kg çekici devreye sokuyorum ya değilse mümkün değil ki açılsın.:sopa::sopa:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bir kaç tane değişik tipte bijon anahtarı kırdım, şimdilerde kaliteli bir markanın bir yıl garantili dörtlü bijon anahtarını kullanıyorum, henüz kıramadım :).

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bir kaç tane değişik tipte bijon anahtarı kırdım, şimdilerde kaliteli bir markanın bir yıl garantili dörtlü bijon anahtarını kullanıyorum, henüz kıramadım :).

Bende zaman bulursam gidip sağlam bir boru alayım. :) şimdilik kış lastikleri var. Yaza çıkınca artık var gücümle lastiklere saldırırım :D söker isem ne ala sökemez isem en yakında olan lastikçiye giderim. Bir çift yaz lastiği alırım sonra birde adamlar güzelce balans yapar sonra birde lastikleri söker değiştirirler yine kardayım :D

Şimdi gitsem lastikleri değiştir desem adam 20 TL alacak birde diğer lastikleri balans yaptırsam 20 ona vereceğim ahanda etti 40 TL :D birde sibopları değiştirsem vereceğim 20 gayma da ona :D etti 60 gayma :D bende tanesini 90 TL alsam iki lastik eder 180 TL 60 çık geriye kaldı 120 TL tanesi geldi bana 60 TL :D