Boyanan parçadaki "TON" farkı.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Boyanan parçadaki "TON" farkı.

sohayli link' Alıntı:
arkadaşım ben autoking de mini onarım yaptırdım 1 cm lik yer için bir sürü alanı boyuyorlar ve dikkatli bakılınca ton farkediliyor.
boya varsa mutlaka belli oluyor. Beceren yok bu işi.

Bende otokingte arka tamponu boyattım lokal olarak ama tutmadı tampon koyu kalıyor dikkatli bakınca hele akşam güneş batıktan sonra bakarsanız renk farkı daha belirgin oluyor sonra birdaha götürdüm güya yine boyadılar ama hiçbir fark yok! bence son götürdüğümde boyanmadı birdaha gideceğim eğer adam gibi yapmazlarsa kasko şirketime şikayet edeceğim.

gokhanbedir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Boyanan parçadaki "TON" farkı.

DERSİMLİ link' Alıntı:
Bende otokingte arka tamponu boyattım lokal olarak ama tutmadı tampon koyu kalıyor dikkatli bakınca hele akşam güneş batıktan sonra bakarsanız renk farkı daha belirgin oluyor sonra birdaha götürdüm güya yine boyadılar ama hiçbir fark yok! bence son götürdüğümde boyanmadı birdaha gideceğim eğer adam gibi yapmazlarsa kasko şirketime şikayet edeceğim.
Ben Balıkesir'de daha önceki aracımla birlikte bu aracımı da autoking'den tamponuna mini onarımdan lokal boya yaaptırmıştım ikisi de çok iyi oldu hiçbir fark hissedilmiyordu demek ki her bayinin usta kalitesi de fark ediyor.