boya koruma üstüne cila

maverick37

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracıma boya koruma yapıldı belli bir süre geçtiktan sonra kendim cila yapabilirmiyim herhangi bir zararı olurmu

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracıma boya koruma yapıldı belli bir süre geçtiktan sonra kendim cila yapabilirmiyim herhangi bir zararı olurmu

wax uygularsan olur.

cila adı altında boya korumayı söken birçok ürün var.

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Meguiars'ın NTX 2.0 wax yana M21 kodlu cilasını tercih edebilirsiniz. Bir kaç ayda bir uygulayın yeterli olur :)

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
normal bi boya koruma süresi nekadar bi öğrenin o süreden sonra yapın cilayı çünkü boya koruma yaparken kullanılan ürünler aşındırıcı; cila da boyanın üstündeki tabakayı alıp daha da inceltiyor onun için boya koruma süresi sonunda yapmanızı tavsiye ederim ya da cilalı oto şampunları var onlardan biriyle yıkayın aracınızı güzel olur

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
wax uygularsan olur.

cila adı altında boya korumayı söken birçok ürün var.

Buğra bende boya korumanın üstüne Her ay düzenli wax atmayı düşünüyorum sence Meguiars hangisini kullanmamı tavsiye dersin aslında Eskişehirde bulabilsem aklımda collinite 915 var ama Meguiars ürünleri satan ve uygulayan yer buldum artık ordan sipariş vermeyi düşünüyorum ;)

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Meguiars'ın NTX 2.0 wax yana M21 kodlu cilasını tercih edebilirsiniz.
collinite 915 bulursan daha da iyi olur sanırım :) .Yinede Buğra Abiye sormak lazım ;)

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nxt2 6 ay ömür biçmesine rağmen 2-3 ayda bir düzenli uygulandığında mükemmel sonuç veriyor.Profesyonel ürünler hakkında Buğra bey sizi aydınlatacaktır.Gelgelelim tekrar ediyorum, en son katman boya koruma olmalıdır zira cilalar boya korumayı sökebiliyor...