Boya koruma tavsiyesi.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Boya koruma tavsiyesi.

Aklima gelmisken
Doğan mtv yapikredi den öde sonaxta ucuza getir işi. 
180 tl hybrit koruma.

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben aksaoto kuaför de yaptırıyorum. Dolapdere sanayi sitesinde yerleri. Siteleri falan var bir görüşün isterseniz.

NumberZOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Boya koruma tavsiyesi.

sohayli link' Alıntı:
Ben aksaoto kuaför de yaptırıyorum. Dolapdere sanayi sitesinde yerleri. Siteleri falan var bir görüşün isterseniz.

Sizin mesajınızı görünce anımsadım; Aksa Oto Kuaför, Nasiol firması ile irtibatlı çalışıyor. İşçilikleri konusunda tecrübem yok ama daha önce yaptıkları uygulamalara göz gezdirdim ve Nano korumalı süper paket adı altında yapılacak işlemleri detaylıca yazmışlar, 330 liraya mükemmel bir uygulama.

http://aksaotokuafor.com/kampanyalar/nano-korumali-super/

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

NumberZOne link' Alıntı:
Sizin mesajınızı görünce anımsadım; Aksa Oto Kuaför, Nasiol firması ile irtibatlı çalışıyor. İşçilikleri konusunda tecrübem yok ama daha önce yaptıkları uygulamalara göz gezdirdim ve Nano korumalı süper paket adı altında yapılacak işlemleri detaylıca yazmışlar, 330 liraya mükemmel bir uygulama.

http://aksaotokuafor.com/kampanyalar/nano-korumali-super/

Ben problem yaşamadım işçilik ile ilgili ama benim tanıdığım olduğu için ekstra özen gösteriyor olabilir. Neticede sonax ziebart gibi yerler çok da kurumsal çalışmıyor isme güvenmemek lazım.

NumberZOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

sohayli link' Alıntı:
Ben problem yaşamadım işçilik ile ilgili ama benim tanıdığım olduğu için ekstra özen gösteriyor olabilir. Neticede sonax ziebart gibi yerler çok da kurumsal çalışmıyor isme güvenmemek lazım.

O zaman siz aracı olun da bizim forumdan gidecek arkadaşlara da özen göstersinler :) Listede yazan işlemler özenle yapılırsa fiyat bedava, yaz sonu ben de aracımı götüreceğim büyük ihtimalle.

Komple bakım paketlerinde işlem sonrası dikkat edilecek noktalar;

1-Kaputu kaldırın ve motor kısmına göz gezdirin temiz görünüyor ve plastik kısımlar parlıyorsa yeterli. Öyle koruma falan hikaye bu kısımda.

2-Kapıları açın menteşelere, ön koltuk kızaklarına ve döşemelerin leke temizliğine, klima kanallarına falan bakın görüntü olarak içinize siniyorsa tamamdır. Koltuklara nano koruma yapılırsa su dökerek emmediğini test edin.

3-En hassas nokta boya kısmı, polisaj düzgün yapıldıysa; aracı güneşe çıkarın, kaporta resimdeki sol taraf gibi ise sorun yok ama sağ taraf gibi ise çizikler alınmamış demektir.

http://store.donanimhaber.com/0d/70/ff/0D70FFC29FDA60F3546C7CDAAABEC370.jpg

4- Boyada nano korumayı kullandıkça test edeceksiniz. Yağlı elinizi yıkarken su tutmaz da damlalar boncuk boncuk kaçar ya, araç yıkanırken de aynen böyle olması gerekiyor. Bu durumu da en az 6 ay muhafaza etmesi lazım.

Doğan Bey bence burada işlem yaptırabilirsiniz. Sonuçlarından memnun kalırsanız buraya yazarsınız, o zaman İstanbul' daki herkese gönül rahatlığı ile tavsiye verebiliriz :)

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben normal boya koruna yaptırıyorum nano yaptırmadım henüz. 6 saat sürüyor bırakman lazım dedi vakit bulamadım.
Normal boya koruma yaptırdığımda su boncuk boncuk kalıyor arabanın üstünde.  Nano koruma yaptırmak istiyorum ama zamanı belli değil. Ramazandan dolayı tembellik var.