Boya Koruma İçerir. ''soft99 fusso coat 12 months''

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Boya Koruma İçerir. 'soft99 fusso coat 12 months'

Arkadaşlar. Ilk mesaja su testi ekledim. Kırmızı kardeşimin focus'un bir tarafına elimde bulunan FK 1000P diğer tarafına da soft99 fusso coat 12 months uygulanmış olarak video çektim.  Aradaki fark daha iyi anlaşılsın diye.  Diğeride benim aracım zaten.

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Ynt: Boya Koruma İçerir. ''soft99 fusso coat 12 months''

Ellerinize sağlık. Sanki FK 100P nin su iticiliği daha iyi gibi. Tabiki bu farklı model araçlar olduğu için kaportalarım eğiminden de kaynaklanıyor olabilir. Asıl önemli olan hagi ürün ne kadar uzun süre koruma sağlıyor. 3-5 ay kadar sonra bir bakmak lazım her iki ürünün son drumu nedir diye. Teşekkürler, ellerinize emeğinize sağlık.  special_Yeah

alize05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HasanM link' Alıntı:
Ellerinize sağlık. Sanki FK 100P nin su iticiliği daha iyi gibi. Tabiki bu farklı model araçlar olduğu için kaportalarım eğiminden de kaynaklanıyor olabilir. Asıl önemli olan hagi ürün ne kadar uzun süre koruma sağlıyor. 3-5 ay kadar sonra bir bakmak lazım her iki ürünün son drumu nedir diye. Teşekkürler, ellerinize emeğinize sağlık.  special_Yeah

katılıyorum. piyasadaki en dandik cila&boya koruyucular dahi ilk uygulama sonrasında su iticiliği sağlar. önemli olan ne kadar kalıcı? soft99 isimli ürün 12 koruma vadetmiş ama 3 ay sağlarsa ben hemen sipariş veririm. ebay'dan fk1000 sipariş ettim. onu uygulayıp kalıcılığına bakacağım.

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HasanM link' Alıntı:
Aslında değil. Kırmızı aracın sol yarısı(video da sağ taraf) soft99. Iki üründe elimde var ikisinide deniyorum. Ama soft99 biraz farklı sanki araç ıslanmıyor gibi garip bir hissi var.
Elbetteki en önemli konu kalıcılık. Kardeşimin focus'ta(kırmızı) yarı yarıya bıraktım bakalım en uzun hangisi kalacak.
Ara ara buradan paylaşırım 

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

alize05 link' Alıntı:
katılıyorum. piyasadaki en dandik cila&boya koruyucular dahi ilk uygulama sonrasında su iticiliği sağlar. önemli olan ne kadar kalıcı? soft99 isimli ürün 12 koruma vadetmiş ama 3 ay sağlarsa ben hemen sipariş veririm. ebay'dan fk1000 sipariş ettim. onu uygulayıp kalıcılığına bakacağım.

Vaad Edilen Koruma süresi kullanıcaya bağlıdır forumda ilk soft99 kullananlardan biri olarak şunu diyebilirim ki şu zamana kadar kullandığım en iyi wax çevremde de arkadaşlarımın araçlarına uyguladım üzerinden 5 ay geçmesine rağmen parklaklık ve koruma da sorun yok ama siz gidip aracı PH değeri yüksek petroldeki 1TL köpük makinesi ile yıkarsanız ya da kalitesiz şampuanlarla yıkarsanız bırakın 3 ayı uygulamayı yaptığınız hafta sonu boya korumanızı söker atar ben aracıma ve arakdaşlarımın araçlarına uyguladım ve de detailingturkey'de uygulayan birçok dostum var hepsi de memnunlar yine tekrar etmekte fayda var detay işinde sınır yoktur bana iyi gelen size göre fiyat performans olarak memnun etmez o yüzden herkesin malzemesi kendi bütçesine göre iyidir. Asıl olan araçlarımıza değer vermek  045thumbsup

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

mrt54 link' Alıntı:
Vaad Edilen Koruma süresi kullanıcaya bağlıdır forumda ilk soft99 kullananlardan biri olarak şunu diyebilirim ki şu zamana kadar kullandığım en iyi wax çevremde de arkadaşlarımın araçlarına uyguladım üzerinden 5 ay geçmesine rağmen parklaklık ve koruma da sorun yok ama siz gidip aracı PH değeri yüksek petroldeki 1TL köpük makinesi ile yıkarsanız ya da kalitesiz şampuanlarla yıkarsanız bırakın 3 ayı uygulamayı yaptığınız hafta sonu boya korumanızı söker atar ben aracıma ve arakdaşlarımın araçlarına uyguladım ve de detailinturkey'de uygulayan birçok dostum var hepsi de memnunlar yine tekrar etmekte fayda var detay işinde sınır yoktur bana iyi gelen size göre fiyat performans olarak memnun etmez o yüzden herkesin malzemesi kendi bütçesine göre iyidir. Asıl olan araçlarımıza değer vermek  045thumbsup

special_Yeah okkk okkk

alize05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Vaad Edilen Koruma süresi kullanıcaya bağlıdır forumda ilk soft99 kullananlardan biri olarak şunu diyebilirim ki şu zamana kadar kullandığım en iyi wax çevremde de arkadaşlarımın araçlarına uyguladım üzerinden 5 ay geçmesine rağmen parklaklık ve koruma da sorun yok ama siz gidip aracı PH değeri yüksek petroldeki 1TL köpük makinesi ile yıkarsanız ya da kalitesiz şampuanlarla yıkarsanız bırakın 3 ayı uygulamayı yaptığınız hafta sonu boya korumanızı söker atar ben aracıma ve arakdaşlarımın araçlarına uyguladım ve de detailingturkey'de uygulayan birçok dostum var hepsi de memnunlar yine tekrar etmekte fayda var detay işinde sınır yoktur bana iyi gelen size göre fiyat performans olarak memnun etmez o yüzden herkesin malzemesi kendi bütçesine göre iyidir. Asıl olan araçlarımıza değer vermek  045thumbsup

doğru gerçekten petrol ofislerindeki köpük boya korumanın ömrünü kısaltır. ama köpük yüzünden uyguladığınız hafta sonuna kadar koruma bir yere gitmez. şu an aracımda 1 ay önce uyguladığım autoglym srp var. sadece onu uyguladım. haftada bir "1 Tl'lik köpük" kullanarak yıkıyorum. hala etkisi aynı. SRP'nin üzerine FK 1000p yi uygulayıp göreceğim. kolay gelsin.

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu güne kadar çok ürün kullandım. Hepsi piyasa ürünüydü sanayiden alış veriş merkezlerinden alınma.
Astramı aldıktan sonra forum ile tanıştım ve boya koruma olarak srp ve soft99 kullandım sizlerin sayesinde özellikle Emrah'ın sayesinde soft99 aldık elimde SRP var iken. SRP yi uyguladığımda çok beğenmiştim. Forumda fotoğrafta paylaştım. Ama soft99 u uygulayınca daha farklı oldu. Anlatması zor bir yapısı var.
Burada benim hiçbir ürünle ilgili ticari kaygım yok nacizane kullanıcıyım ve Astrasını seven birisi olarak siz ASTRASEVERlere örnek olması amacıyla paylaştım. Elbette ki herkes istediği ürünü bütçesine göre kullanabilir.