Boya koruma hakkında yardim..

Goks1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oncelikle herkese merhaba. Bende araniza yeni katildim. 1.6 cdti 136 hp sport+still paket aracimin siparisini verdim:)
Araci aydin surtastan aldim insallah ocagin ilk haftasi teslim alacagim. Aklimdaki soru isareti su.. Araci aldigimda showroomda opel onayli ankara merkezli bir boya koruma firmasi kampanyasi oldugundan bahsetti. Boya koruma+cam filmi+kaput filmi+motor koruma+koltuk koruma+ic plastik aksam koruma ve on cam yagmur kaydirici paketini 900liraya yaptiklarini soylediler. Satilan 10 aractan 9una yaptiklarini soylediler. Ayrica 5 yil garanti verdiler filmlere.
Siz ne dersiniz burdan mi yaptirayim yoksa sonax tarzi biryerden mi. +500lira fazlasi var tabi sonax'in. Bu konu gercekten benim icin gercekten onemli ve ilk sıfır aracim. Ne dusunuyorsunuz?

aalisan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Boya koruma hakkında yardim..

Aracı alırken bende servise yaptırdım boya koruma tam rezaletti heryeri hare olmuştu şimdi sonax a full premium boya koruma yaptırdım tek bir tane hare yok en yüksek sınıfı dediğim paket kesinlikle öneririm tek çizik yerler kapı kollarının içi kaldı bütün harelerimde uçtu gitti cam filmi olarakta aswf,3m,solarmaster öneririm 3farklı bütçeye uygun

Goks1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benimde korktugum tam olarak bu. Sonucta gormeden yapilacak islem ve ocak teslim yogunlugunda savsaklayacaklar diye korkuyorum..

aalisan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sonax dan sonax ada fark var bunu unutmayın ben izmirdeyim herkes gaziemirdekinin tam bir felaket olduğunu söylüyor ksk ve alsancaktaki işin ehlileri sonuçta ürün be kadar kaliteli olursa olsun usta çok önemli etrafınızdaki bayileri araştırın arkadaşlarınızdan yorum alın öyle seçin bayiyi

kemalyigit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun, kazasız belasız güle güle binin inşallah...

Bende alırken boya ve motor koruma ile cam filmi yaptırmıştım. Servisteki bu işleri yapan ustanın yanına uğramıştım önceden aracı alırken yaptırdığım işlemler sıfır araç olmasına rağmen kendini hissettiriyordu, tabi ustanın elinide boş sıkmadık, kendimce helalleştim
Özelikle cam filmi çok işe yarıyor güneşe karşı. Fiyatıda uygun bence. Çekinmeden yaptırın o araca. Ancak kaput filmi konusunda çekincelerim var. zamanla deforme ve renk farkı olabiliyor. ha olmadı sokulebilir.

Selcuk17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Öncelikle hayırlı olsun. Cam filmini serviste yaptirmistim çok şükür bir sorunla karşılaşmadım. Ama boya koruma hakkında kesinlikle servislere güvenmeyin derim. Ben 2 ayrı serviste en az 3 defa yaptırdim vede sonuç rezalet. Ama size verilen fiyat ise gayet makbul. Ama kaput korumalar da kalite kalite 600 liraya olanı da var 100 liraya olanıda. İşin açikçası bence şayet yapılan işlemler sırasinda kullanılan malzeme isimleri işlemleri faturalandırıp size verip veremeyeceklerini sorun. Ayrıca araciniz gelmeden önce hangi marka cam filmi boya koruma kapuk koruma kullanacaklarini ogrenip internetten arastirin. Fatura olayi onemli en azindan ne yapildigina dair elinizde bir belge olur. Yarin bir sorunla karsilastiginizda hakkinizi arayabilirsiniz.

Selcuk17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Sonax demiş alişan bey ama sonax tan sonax a da fark var açıkçaşı kötü bir sonax ta hiçte tatmin edici olmayan sonuçlar alabilirsiniz.

aalisan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Paramedic link' Alıntı:
Sonax demiş alişan bey ama sonax tan sonax a da fark var açıkçaşı kötü bir sonax ta hiçte tatmin edici olmayan sonuçlar alabilirsiniz.

Yukarıya aynısını yazmıştım görmediniz sanırım ikinci cevap olarak  greatt

Selcuk17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Adana sonax tan darbe yemis birisi olarak uyarmak istedim ;)