Bosch Marka Astra J Silecekler..

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bosch Marka Astra J Silecekler..

arkadaşlar forumda konuyu  bulamadım. yeni silecek aldım ön cam  için ama nasıl değişebilirim bilemiyorum yardım lütfen

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

internetten hepsiburadadan önsilecek 20  tl ye aldım ve ön silecekleri değiştirdim mükemmel siliyor harika .ayrıca önden söktüğüm eski silecek lastiğini de arka sileceğe keserek taktım yani ön- arka silecek toplam maliyet 21 tl hayırlı olsun

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tff2525 link' Alıntı:
internetten hepsiburadadan önsilecek 20  tl ye aldım ve ön silecekleri değiştirdim mükemmel siliyor harika .ayrıca önden söktüğüm eski silecek lastiğini de arka sileceğe keserek taktım yani ön- arka silecek toplam maliyet 21 tl hayırlı olsun
bende almıştım sizin gibi şuan ses yapıyor :(vıck ciakk ciakk

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ne kadar sürede bu sesleri vermeye başladı acaba .iyi siliyor şuan birde markası rbw mi

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bysmail link' Alıntı:
bnde bosh silecekten aldım.az önce taktım.eski sileceklerin bir tanesinin süpürgesini kstim ve arka sileceğe taktım.orjnal gibi oldu.25 tl arka sileceğe vermekten kurtuldum.arka silecği eskiyen varsa yapabilir.5dk lık iş :)
bende alip kisin takicam.ilkbaharda cikartip eskileri takicam yoksa yazin guneste mahfoluyo silecekler eskiler is gorur daha

kocak25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar selamlar. Boch kullanan arkadaslardan yorum alsak. Ben samsundayim bir yagumr yagdimi yarim saate pert oluyor silecekler. Hem ses he silee sorunu yasiyorum. Bu yil 2 takim silecek aldim ikisi de ayni 40 40 odedik. Servis maasallah silecehe 200 lira istiyor. Bosch deneyecegim ama samsunda bulamadim. Netten alacagim herkes sag silecegin uyumsuz oldugunu soyluyor. Netten alip sorunsuz takan kimler var acaba hango siteden aldilar. Bir de boyu 68 e 62 mi olacak? Bu arada ca suyu olarak shellden aldiklarimi kullaniyorum sulandirmadan. Onun zarari oluyor mu silecege?

FarukS1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Opelgm.com dan almistim sorun yasamadim. Bosch A540S, boyu 680mm e 625mm. Shell de iki tip su var. Konsantre olani mutlaka suladirmaniz gerekiyor.
Silecek omrunun uzun olmasi icin kirli, lekeli cami silecekle temizlemeyin. Araca binmeden once camlarinizi ve silecek fitilini temizlerseniz ve silecegi sadece yagmurda kullanirsaniz omru cok daha uzun olacaktir.

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Selam arkadaslar , orjinal sileceklerimi 2.5 yil kullandiktan sonra asiri sesli ve iz birakmalari yuzunden degistirmeye karar vermistim . 1 ay once yapimarketinden aldigim bosch marka silecek aldim birebir uyumlu ve cok memnum kaldim . Sagdaki 700 mm soldaki 650 mm ve sorunsuz calismaktalar .