Bosch Marka Astra J Silecekler..

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Bosch Marka Astra J Silecekler..

1 ay da sesmı allah allah enteresan

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Beyler disarda kar yagiyor sileceklerin bozulmasi normal degilmi bu sogukta
Aksamlari silecekleri posetle sarin mumkun olduguncada kuru vaziyette calistirmayin

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

Bir iki bosch kullanıcısı arkadaşın yorumlarını bekliyoruz artık..

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Selamlar Herkese

Benim silecekler de inanılmaz şekilde ses yapıyor her iki taraftan da. Silmesinde problem yok ama bazen atlaya atlaya gidiyor ve inanılmaz ses yapıyor iki taraf da. Yağmur da yola çıkmak eziyet oldu artık. Geçen gün kafayı bozdum, Bauhaus ve Koçtaş'a gittim silecek almak için ama adam gibi birşey bulamadım, bulduğumun da klipsi tam oturmadı. Yanlız şuna dikkat ettim, sileceğin lastikleri gayet sağlam gibi gözüküyor, acaba başka bir ayarsızlık olabilir mi ne dersiniz? Ya da aşınma dediğimiz durum gözle farkedilebilen bir durum mu?

Bir de Bosch marka sileceği alıp kullanan var mıdır? Ses sorunu olup da alan arkadaşların problemi çözüldü mü?

Teşekkürler şimdiden..

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben alacaktım arkadaşım vazgeçirdi. şimdi alma hava biraz düzelsin camdaki buz bunu da bozar yağmur gelsin o zaman al boşa gitmesin diye.  Hava biraz düzelsin alacağım. Hem ses hem silmesi felaket berbat durumda.

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkür ederim Emre Bey.

İnceleme fırsatınız oldu mu bilmiyorum ama elinizi cama temas eden kısmına sürttüğünüzde herhangi bir yıpranma vs. durum farkettiniz mi? Benim lastiklerde hiçbir pürüz yok ama sesi neden yapıyor anlayamadım..  ???

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eRg link' Alıntı:
Teşekkür ederim Emre Bey.

İnceleme fırsatınız oldu mu bilmiyorum ama elinizi cama temas eden kısmına sürttüğünüzde herhangi bir yıpranma vs. durum farkettiniz mi? Benim lastiklerde hiçbir pürüz yok ama sesi neden yapıyor anlayamadım..  ???
silecek ayarı da var, isterseniz serviste ayarlayabiliyorlar
belki silecekler cam üzerine fazla baskı yapıyorsa ses yapıyordur aşınma yok ise
bir de camın ısınmış olması da önemli silerken kuru ve soğuk bir camı sildiğinizde ses yapıyor

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
silecek ayarı da var, isterseniz serviste ayarlayabiliyorlar
belki silecekler cam üzerine fazla baskı yapıyorsa ses yapıyordur aşınma yok ise
bir de camın ısınmış olması da önemli silerken kuru ve soğuk bir camı sildiğinizde ses yapıyor

Hakan hocam Yaşadığım yer sebebi ile camı özellikle ısıtıyorum yoksa anında buz tutabiliyor. Ne yaprsam yapayım değişmiyor. Ayarsız diyeceğim ama bazen sessiz sedasız güzelce siliyor ama hemen berbat ediyor işi :) Benim tahminim sileceğin lastikleri biraz sert ve bu iş için gönüllü değiller.

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkür ederim Hakan Bey..

Ben sanayiye götürüp bir baktırayım en iyisi.. Sizin de dediğiniz gibi bir ayarsızlık durumu da olabilir. Cam soğukken daha fazla ses yapıyor, ama cam sıcakken de acayip sesler çıkartabiliyor. Normal midir bilemiyorum ama sileceğin araçla bağlantı kısmında bir boşluk var, belki oradan yapıyordur. Fena halde canımı sıkıyor bu konu, konforu ciddi anlamda düşürüyor.

Başka ses problemi yaşayıp da sorunu lastik değişimi ile aşan arkadaşlar varsa, çıkardıkları lastiğin aşınmış olup olmadığını belirtebilirlerse sevinirim.