Bora mı Civic mi

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabanizi , internette gozunuze kestirdiginiz bir bora fiyatina ilana koyun satmaya calisin eminim o paraya daha temizini daha az risklisini bulursunuz. Gerci ben olsam eski bir civici yeni bir civicle degistirirdim ama siz bilirsiniz.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otomatik 307 verelim. 2005 model, 87000 kmde, yetkili servis bakımlı.

sinanandirman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar yorumlarınız için teşekkür ederim, Civic bir kaç defa alti kasise ve dik yokus basina surttugu için acayip uyuz oldum. Onun dışında arabamdan memnunum cunku ön takım, motor, sanzimani maslak oto sanayinde en iyi ustalara baktirmistim, sorunsuz temiz kullaniyorum. O gun notere gidiyorduk fakat arabama ihanet mi ediyorum diye bir dusunceye kapildim ve Bora' dan vazgecmistim. Galericiye de arabayi baktiralim öyle satisa gideriz dedim, kaldi. Bu arada millete sorayim belki degerse tekrardan giderim bir baktirip alirim diye dusunmustum. Ama vazgectim. Zaten galeriye gitmeyince konu da kapandi. Konforu arttirmak için ziebartta izolasyon yalitimi yaptiririm, koltuklari dosetirim, direksiyonu ve vitesi maun kaplatirim, oluyorsa el freninin uzerine kol dayama parçası koydururum diye dusunuyorum. Yalnız bu alta surtme olayini nasil halledicem onu bilmiyorum.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Golf işi bitti benim için şu an. Olursa dizel otomatik 308'lere bakınıyorum.

sinanandirman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir de merak ettiğimden su soruyu soruyorum; internette 1997-2001 model araliginda Volvo S40 lar 18.000-20.000 TL fiyat araliginda geziniyor. Volvo' ya göre neden bu fiyatlar bu kadar uygun. Yoksa Volvo S40 larda mi riskli ?

sinanandirman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki baska riskleri olurmu ? Mesela motoru sanzimani dayaniklimidir ?

Bir tane 99 model buldum adamla konustum duz 19.000 TL ye birakiyor. Otomatik vites orjinal 188.000 km de imis. Motorun resmini göstermiş tertemiz, plakayi da saklamamis. 16 valfe 2000 cc ama turbosuz olandan sanirim. Sizce alinir mi ? Lpg takilmamis bu arada.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar yorumlarınız için teşekkür ederim, Civic bir kaç defa alti kasise ve dik yokus basina surttugu için acayip uyuz oldum. Onun dışında arabamdan memnunum cunku ön takım, motor, sanzimani maslak oto sanayinde en iyi ustalara baktirmistim, sorunsuz temiz kullaniyorum. O gun notere gidiyorduk fakat arabama ihanet mi ediyorum diye bir dusunceye kapildim ve Bora' dan vazgecmistim. Galericiye de arabayi baktiralim öyle satisa gideriz dedim, kaldi. Bu arada millete sorayim belki degerse tekrardan giderim bir baktirip alirim diye dusunmustum. Ama vazgectim. Zaten galeriye gitmeyince konu da kapandi. Konforu arttirmak için ziebartta izolasyon yalitimi yaptiririm, koltuklari dosetirim, direksiyonu ve vitesi maun kaplatirim, oluyorsa el freninin uzerine kol dayama parçası koydururum diye dusunuyorum. Yalnız bu alta surtme olayini nasil halledicem onu bilmiyorum.
konfor düşünüyorsanız şiddetle omega tavsiye ederim,2000-2003 model arası makyajlı b kasa 2.5 v6 omega tadından yenmez, konfor,güç,donanım ne ararsanız var yolda cadillac gibi gidiyor ki zaten bir diğer adı da cadillac catera, ben 1 senedir kullanıyorum çok memnunum şehir içi trafikte olsun uzun yolda olsun bir araç sürücüsünü hiç mi yormaz inanın yormuyor asfalt sesi, normal devrinde giderseniz motor sesi falan duymuyorsunuz, yolda cok konforlu seyrediyorsunuz model takıntınız yoksa dediklerimi düşünün 22000 TL-25000 TL arası bir paraya alabilirsiniz