BMW 3.20D & Citroen C4 1.6 HDi

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
307 nazlı arabadır bakılmazsa senden önceki adamda bir bakmadıysa yayarsın. opele çok benzerler bakımlıları iyidir bakımsızları adam bıktırır. 307 sağlam yol tutuşu varmış ben 2 ay falan oldu biraz kullandım sadece güvensizliği var yüksek hızlarda. onun haricinde beyin arızası falan her araçta başa gelebilecek bir durum. sinyal kolu falan 350 lira servis fiyatıdır. illaki çıkma pert araçtan falan bulunur....

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çıkmasını sanayide özel bir pejo ustası tanıdık vardı ona taktırdım sağolsun 120 liraya abi ben sana başka bir 307 den çıkma sinyal kolu takarım dedi taktı sorun düzeldimi evet düzeldi ama 2 ay kadar düzeldi sonra yine aynı sorun ... bende sıkıldım sattım aracı ve şuan bindiğim corsamı satın aldım

bu arada aracın tüm bakımlarını eksiksiz yaptırmıştım ama buna rağmen adam olmadı gitti araba , hele o hava debimetresi arızasında 200 tl girdi bana

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Maşallah araçlar güzelmiş Bmw M Paket istiyor bana göre bu haliyle iş adamı biner bence bu arabaya :D

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Yanlış anlaşılmasın ama citroen ve pejonun tüm araçları gerek güvenlik gerek konfor yönünden çöptür benim gözümde (daha önce 307 1.4 dizel kullanan biri olarak söylüyorum ki bu aracı 5 yıl kullanmışlığım var)

BMW , aşk üç harftir kelimesinin karşılığı zaten ona ve diğer alman araçlarına laf yok

Halk olarak fransız araçlara karşı ön yargımız var. :) Bende pek sevmem fransız araçları fakat C4'den önce Partnerim vardı,yaklaşık 20.000 KM hiç bir sorun çıkarmadı bana sattığımda da aynı şekildeydi. C4'ü alalı 1 ay falan oluyor bunlada 2.000 KM civarı yapmışımdır,klasik fransız gürültüsü dışında pek bi sıkıntısı yok yol tutuşu vs olarak çok memnunum arabadan.

pug yahudi mercedesidir yahu. ben 307 modelini severim mesela donanım tip falan herşey var arabada biraz nazlıdır ön takımı ve elektrik tesisatı sıkıntı yaratırsa yaratır...
citroende ise c4 ayrıdır her zaman buraktaki c4 gerçekten çoğu araçtan iyidir...

Eyvallah kardesim sagolasın... Dediğin gibi elektrik tesisatları dertli biraz. :)

307 yi sattığımda beyin arızalı şekilde sattım (gece zifiri karanlık yolda giderken aracın tüm ışık sistemleri farlar dahil aniden durduk yerde sönüyordu ve 5 sn gelmiyordu sorun sinyal kolu arızası çözümü 350 tl ! ben yaptırmadım tabiki) , motor üstten yağ kaçırıyordu , arka amortisörlerden gelen tak tuk sesini ise hiç yazmıyorum zaten 307 kullananlar bilir aracın kronik sorunudur hatta donanımhaberde konusu bile var googleden aratarak bulabilirsin " 307 ne kadar sorunlu cevabı burada " diye

Citroen ve pejo ortak üretim araçlardır iki marka farklı fabrikalarda üretilsede parçaları ortak kullanılır kutu üzerinde pejo ve citroen logosu yan yana bulunur

Bu sebeple pejo kötü citroen iyi demek yanlıştır , ben arkadaşın aracı kötü demiyorum genel manada fransız araçları kötüdür diyorum ki bunuda kafamdan sallamıyorum tecrübe ettiğim için söylüyorum

Doğrudur da bakımlı ve bakımsız araçlar ayrıdır biraz. Abim'de Corsa C vardı,bakımsız bi arabaydı çok uğraştırdı bizi daha sonra sattık. Yani bakımlı olduktan sonra her araba memnun eder...

C4e cam filmi spor yay siyah jant yakışacaktır :)

Sömestr tatilinden sonra basılacak araba. :) Tabi sabredebilirsem sabredemezsem yılbaşından sonra basılacak ama uzun yol yapacağım nasıl olur bilmiyorum..

307 nazlı arabadır bakılmazsa senden önceki adamda bir bakmadıysa yayarsın. opele çok benzerler bakımlıları iyidir bakımsızları adam bıktırır. 307 sağlam yol tutuşu varmış ben 2 ay falan oldu biraz kullandım sadece güvensizliği var yüksek hızlarda. onun haricinde beyin arızası falan her araçta başa gelebilecek bir durum. sinyal kolu falan 350 lira servis fiyatıdır. illaki çıkma pert araçtan falan bulunur....

Doğrudur bakımsız her araba üzer sahibini...

Maşallah araçlar güzelmiş Bmw M Paket istiyor bana göre bu haliyle iş adamı biner bence bu arabaya :D

Babam biniyor zaten arabaya ben değil. :D O yüzden M paket gereksiz olur babam için...

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BMW olabildiğine sade, hiç oynanmamış görüntü veriyor, hani BMW yani başka yorum yapamadım :)
C4 de harika duruyor, çamurluk-teker arasında biraz boşluk görünüyor, 2.5-3cm kaliteli spor yay + en ince cam filmi hariç hiç birşey yapmasanız bile olur. Araçta beni huzursuz eden tek şey direksiyon simidi dönüyor ancak göbek sabit, böyle sanki tırnaklarımı kerpetenle söküyolar gibi çok berbat bir hisse kapılıyorum, dönmüyor ulan bu ! diye tepinesim geliyor :D
ek olarak C4 sınıfının gereklerini fazlasıyla karşılayabilen bir araç, güvenlikse güvenlik konforsa gerçekten focus astra gibi kendi sınıfındaki araçlardan aşağı kalacak hiç bir yanı yoktur, fransız araçlarını özellikle citroeni pek sevmem ama hakkını da yiyemem C4 güzeldir ;)

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Citreon'in deli olduğum bir yönü benim direksiyondan çok araba park halindeyken çok fazla teyp açık kalınca ekonomi modu'na almasıdır. Bende 3-4 ay kadar aktif olarak sürdüm C4'ü Babama geçen sene şirket bunlardan bir tane vermişti. 1.6 HDi 'di Baya bir tadını çıkardım gerçekten güzel bir araç orjinal ses sistemi , performansıda süperdi , yanlız görüntülerini sevmedim o başka mesele :)

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
İlgilenen varsa BMW satılıktır. 210 HP 460 NM civarı tork,spor yay & amortisör,ışık paket,17' jant,Recaro bel ve baldır destekli deri koltuk başlıca özellikleri. PM ile ulaşabilirsiniz.