Bir yakalarsam - dün gece park halinde çarpip kaçmişlar

sertcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:cry:MERHABA ARKADAŞLAR
DÜN GECE KEÇİÖREN DE MİSAFİRLİKTEYDİK VE BİRAZ DA GEÇ KALKTIK. ARABAMIN YANINA GELİNCE BİR DE NE GÖREYİM. KENDİNİ BİLMEZ BİRİ ARABAMIN SOL KAPI BİTİMİ, ÇAMURLUĞUN BAŞLANGICINDAN TAMPONA KADAR DEVAM EDER ŞEKİLDE (BAYAĞI DA DERİN) VURUP KAÇMIŞ. DAHA ARABAMI ALDIĞIMIN 7. GÜNÜNDE BÖYLE BİŞEYLE KARŞILAŞMAK İNSANI İNANIN ÇOK ÜZÜYOR, CANINIZ SIKILIYOR. KAZADIR BU OLUR BENDEN YA DA KARŞI TARAFTAN. ARABANIN DİREKSİYONUNA GEÇTİĞİMİZDE HEPİMİZ BU RİSKİ ALIYORUZ AMA BU ŞEKİLDE OLMASIN. BÖYLE YANİ NE DİYİM BİLEMİYORUM. HAYIR VURDUN BARİ BİR NOT YAZ, BİR İNSANLIK GÖSTER AMA NE MÜMKÜN.İNSANLARIMIZI EĞİTENE KADAR ÇOK ZAMAN GEÇECEK VE SANIRIM BENİM ÖMRÜM YETMEYECEK. DÜN GECE KARAKOLDAN EVİME DÖNDÜĞÜMDE SAAT 4 E GELİYORDU, UYKUSUZ VE SİNİR DOLU GEÇEN BİR GECE İDİ.SABAHTA SERVİSE GÖTÜR İZİN AL BU SICAKTA GERİ GEL VS. BİR SÜRÜ SIKINTI AMA VURUPTA KAÇAN O KENİDİNİ BİLMEZİ (İÇİMDEN ÇOK ŞEY SÖYLEMEK GELİYOR AMA) ALLAHA HAVALE EDİYORUM. İNANIN ÇOK ÜZGÜNÜM VE SİZLERLE BUNU PAYLAŞMAK İSTEDİM. ALLAH KİMSENİN BAŞINA VERMESİN. KENDİNİ BİLMEZ BU TİP İNSANLARLA AYNI HAVAYI SOLUDUĞUMUZ BU YAŞANTI DA HERKESE KAZASIZ BELASIZ GÜNLER DİLİYORUM.:cry::cry::cry:

grattis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun çok kötü bi durum dün benim başımada geldi marketin önünde duruyordum adam alışveriş arabasını kapıya vurdu deli etti beni indim baktım göçük yok ama boya kalkmış adamın umuru bile değil kavga etsen başına bela ayıptır ya ter akıyo bi tarafımızdan 3 kurus para kazanacaz diye offfff of

KADIOGLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun, seni çok iyi anlıyorum, malesef yapılabiecek bir şey yok. Tamam kazadır olabilir diyorsun ama, bir yandan da adam senin arabana çarpıyor ondan sonra uğraş dur, karakoldu, servisti, arabanın orjinalliğinin gitmeside cabası.

RAINMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun, maalesef araban olupta sokakta durdugu sürece ve kendini bilmez insanlar oldugu sürece böyle şeyler olacaktır. Her ne kadar cana gelecegine mala gelsin denilsede insan epey üzülüyor. Tekrar geçmiş olsun.

TuorAncalime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun cidden çok üzücü bi olay kendimi sizin yerinize koydumda:( delirirdim heralde