Bir küçük kırmızı corsa

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araba yaniiiyy :)
o değilde açıklama on numara her vidasında emeğim var :D o kadar mı başın beladaydı :D

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araba yaniiiyy :)
o değilde açıklama on numara her vidasında emeğim var :D o kadar mı başın beladaydı :D
Fatih bu araba yüzünden ne hatun kaldı ne sağlam elbisem:)
Herşeyini kendim yaptım olum bunun ben :)imkanım olsa yine satmak istemiyorum bunu da bi kapıda 4 dilenci olmaz :)
Fotolari begendinmi ????

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Fatih bu araba yüzünden ne hatun kaldı ne sağlam elbisem:)
Herşeyini kendim yaptım olum bunun ben :)imkanım olsa yine satmak istemiyorum bunu da bi kapıda 4 dilenci olmaz :)
Fotolari begendinmi ????

Vay bee, demek herşeyini kendin yaptın heee :sopa:

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vay bee, demek herşeyini kendin yaptın heee :sopa:

sildim sildim :D:D:D

ahaahhahhaha :D:D:D kardeşim benim canınınını yiririm senin anöööövVv :D:D:D:D
hemen editleyem :D:D alicanım damacanım yav teyibisini sen taktındı yaav :D:D hoyhy :D

inşallah görmeden düzeltmişimdir :D:D:D

Son düzenleme:

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olur irfanım neden olmasın...gidersede kıymet bilecek birine gitsin istiyorum...maddi bir yana çook emeğim var bu arabada..yemedim yedirdim misali....her nekadarda olsa sattığımda yine ekside olacağım...
arkadaştaki araba a3 1.4 tfsi

bırak oğlum a3 ü. o araç sana gelmez. sana daha kaliteli, geniş, ferah, yakıttada bir okadar cimri bir araç lazım. seninkisini satta sana özel uygun fiyata kalitede 10 numara oricinal 1.3 cdtı benim encoyu verek araç tam senlik başkasına gitmesin tosta değil, dosta gidecek bir araç ;) ...

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 16:15 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 16:13 ----------

bu arada ilandaki açıklama efsane olmuş. aracım için ilan açıcak olursam tam copy paste lik :) ...

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bırak oğlum a3 ü. o araç sana gelmez. sana daha kaliteli, geniş, ferah, yakıttada bir okadar cimri bir araç lazım. seninkisini satta sana özel uygun fiyata kalitede 10 numara oricinal 1.3 cdtı benim encoyu verek araç tam senlik başkasına gitmesin tosta değil, dosta gidecek bir araç ;) ...

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 16:15 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 16:13 ----------

bu arada ilandaki açıklama efsane olmuş. aracım için ilan açıcak olursam tam copy paste lik :) ...

2004 yılında bir abim a3 ünü kullandirmisti bana ogün demiştim kendi kendime bu arabadan bende istiyorum diye :)e ifotum arabada 0 gibi bir araba :) daha geniş ve ferah olana hergün biniyorum:cool: tek kapıda seviyorum...olursa olur olmazsada corsa ya devam :)
Açıklama da neyse o :) şimdi o dalga gecenlerle oturuyorum,yine dalgadalar scooter la geldim diye araba çürüdü korkma yemiycez,istemiycez diyip duruyorlar :):)

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
sildim sildim :D:D:D

ahaahhahhaha :D:D:D kardeşim benim canınınını yiririm senin anöööövVv :D:D:D:D
hemen editleyem :D:D alicanım damacanım yav teyibisini sen taktındı yaav :D:D hoyhy :D

inşallah görmeden düzeltmişimdir :D:D:D

La birak tamam :) Baska yerlere git artik fotograf cekmek icin :D

Tapatalk.