bir kaza da benden:(

labz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: bir kaza da benden:(

öncelikle çok geçmiş olsun.benim de başımdan bunun biraz daha ağırı bir kaza geçti arabamda aynı renk siyah.benim kaza fotoları forumda mevcut yapıldıktan sonraki resimleri de atmayı düşünüyordum bi türlü fırsat bulamamıştım şimdi atıyorum bakıp fikir alabilirsin.sanırım en iyi bu konu da ben yardımcı olurum.benim kazam da çamurlukta ciddi göçük vardı.tampon da kırık mevcuttu servise götürdüğüm de ben de sizin gibi çamurluk ve tamponun hatta farın değişmesini istedim.servisten bana söylenen ise experin geleceği onun karar vereceğiydi.bir süre bekledikten sonra exper gelmiş çamurluğa onarım fara değişim ve tampona anlaşmalı yere götürülüp(oto zenith) onların kararını beklicez demiş.tampon kıırık olduğu halde onarıma göndermiş.bende tamponun değişmesini istediğim için hemen oto zenithe gidip adamlarla ufak bir tanışmadan sonra rica ettim değişmesi yönünde onarın da direk dediği şey şuydu tamponun tırnakları kırılmış ise kesinlikle değişim ama kırılmamışsa onarım dediler.uzun lafın kısası tampon da değişti arabamı almaya gittiğimde tampon ve çamuluktaki bağlantı noktaların daki boşluklar çok dengesizdi bitaraf açık bi taraf çok ayrık.servisteki ustaya beğenmedimi söyledim usta aldı elini bi anahtar iki vida sıkıp gevşeterek öyle bi ayar çektiki bence orjinali gibi oldu.çamurluktaki boya da ben ce çok belli değil fotolarını koyuyorum bir bak fikir olur.tekrar dan ge.miş olsun....

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

Büyük geçmiş olsun, Allah beterinden korusun.

bbeerrkk67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tamponun tirnaklarinin yerinden ayrilip ayrilmadigini tam anlayamadim ama yerinden cikmis gibi duruyor..yan tarafinda da ufak tefek cizioler var ve onceki ufak bi kazadan da dolayi(daha once dr yetkili serviste tampon onarildi ve boyandi) renk ton farki var..ben zaten araci uzun bir zaman satmayi dusunmedigim icin degisim bnm icin daha iyi olur..
Ben servise zaten soyledim..en ufak bir renk farki,iz,vs olursa teslim almam diye..degisime siz karar veremiyosunuz dediler..Degisim olmadan da ayni orijinal gibi olmasi zor gibi geliyor bana..

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun.

bbeerrkk67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar bir sey sormak istiyorum..Araci bayramdan sonra servise birakicam
Misal ben araci biraktim yapildi ama ben begenmedim ton farki var ya da bi sekilde icime sinmedi dedigimde ne olcak?
Cunku ben adim gibi eminim bnm icime sinmicek..Bizim elimiZden gelen bu mu derler yoksa tekrar exper gelip baska bi care mi bulurlar?

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bbeerrkk67 link' Alıntı:
Arkadaslar bir sey sormak istiyorum..Araci bayramdan sonra servise birakicam
Misal ben araci biraktim yapildi ama ben begenmedim ton farki var ya da bi sekilde icime sinmedi dedigimde ne olcak?
Cunku ben adim gibi eminim bnm icime sinmicek..Bizim elimiZden gelen bu mu derler yoksa tekrar exper gelip baska bi care mi bulurlar?

exper degişecek boyanacak parçalara onay verdikten sonra servis aracı boyar. bundan sonrası servisle sizin aranızda. beğenmediyseniz servis aracınızı tekrar boyayabilir. bunun için tekkrar exper çağırılmaz.