Bir daha Opel mi, Aslaaaa..

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bir daha Opel mi, Aslaaaa..

Sorunları okudum ancak bunlardan çoğu kullanım kaynaklı. Özellikle şanzıman ile ilgili sıkıntı kullanım kaynaklı. Keşke almadan önce iyi bir ekspertiz yaptırsaydınız. 1.6 atmosferik astranın lpg ile en uyumlu olanı daha onda lpg kaynaklı sorun yaşayan görmedim. İşçilik kaynaklı hatalarda olabilir.

firari-47@hotmail.com

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Sorunları okudum ancak bunlardan çoğu kullanım kaynaklı. Özellikle şanzıman ile ilgili sıkıntı kullanım kaynaklı. Keşke almadan önce iyi bir ekspertiz yaptırsaydınız. 1.6 atmosferik astranın lpg ile en uyumlu olanı daha onda lpg kaynaklı sorun yaşayan görmedim. İşçilik kaynaklı hatalarda olabilir.
Sorunun lpg kaynaklı olup olmadığını henüz bilmiyorum, servis sadece şanzıman tamir görecek olmazsa beyin değişecek dedi. Lpg nin şanzımanla bir ilgisi var mı onuda bilmiyorum. Servis bilgilendirince anlayacağız.

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firari-47@hotmail.com link' Alıntı:
Kardeşim araba daha 53 binde ve otomatik, kullanım nasıl olursa olsun bu kilometrede ki bir araç bu tür sorunlar yaşatmamalı, bombalama yaptığım da yok bu forumda sıkıntıları paylaşıyoruz, alacak arkadaşlar fikir edinsin diye.

her araç her kmde her arızayı yapabilir konuları araştır hangi kmde ne arızalarla karşılaşılmış bunlar kullanıcı kaynaklıda olur araçtan kaynaklıda olur ben ilk seçeneğin daha ektili olduğu kanatindeydim ki yanılmadım aracın ilk sahibi bayan şöför diye belirtmişsiniz bence o kullanıcı zamanında araç hırpalanmış sonraki kullanıcılarındada arızalar başgöstermeye başlamış bence o aracın baştan sona bi chek up yaptırın genel durumunu bir görün büyük arızalar gerekli kontroller yapılırsa ufak müdahalelerle olmadan önlenebilir. yani araç 50 binde daha kim nası kullanırsa kullansın 200 binden önce hiç bir arıza çıkartamaz diye birşey yok araba kullanırsın 5000 kmde darmadağan olur, araba kullanırsın 500 bin kmde yağ su değiştirip devam edersin ;)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Geçmiş olsun.

Sent from my iPhone using Tapatalk

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yapılan işlemlerin servis kaydı ya da faturası var mı elinizde?

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun.Benim corsa da 30.000 km de direksiyon sütunu arızası verdi.Ve parça garantide dolduğu için 2800 tl ye değişti.Birazda şans işi.