Bir daha Opel mi, Aslaaaa..

turkeril

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bir daha Opel mi, Aslaaaa..

Bi arkadaşım da dizel yaris ile sorun yaşadı, sonradan anlaşıldı ki 150 bindeki araç aslında 350 bindeymiş. Alırken iyice bakılmış mıydı aracınıza?

firari-47@hotmail.com

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

VIII link' Alıntı:
geçmiş olsun , aracınız ile ilgili bu problemler sizden önceki sahibi yüzünden meydana gelmiş olabilir mi hocam ?? Aracı alırken expertiz yaptırdınız mı ?
Aracın ilk sahibi bayan öğretmendi, ikinci sahibide öğretmen arkadaşım, ben üçüncü sahibiyim. Arkadaşa güvenimden dolayı ben expertiz yaptırmadım, zaten aracı 5 aydır kullanıyorum, Kullanım nasıl olursa olsun bu km de bu sıkıntı olmamalı diye düşünüyorum.

firari-47@hotmail.com

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

turkeril link' Alıntı:
Bi arkadaşım da dizel yaris ile sorun yaşadı, sonradan anlaşıldı ki 150 bindeki araç aslında 350 bindeymiş. Alırken iyice bakılmış mıydı aracınıza?
Arkadaşım expertiz raporu aldığı için ben bir daha baktırmadım. Aracı aldığım arkadaşım 4 yıllık üniv. ev arkadaşım.

firari-47@hotmail.com

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

grkng link' Alıntı:
ikinci el 4 yaşında araç almışsınız aracın geçmişi ile ilgili hiç bir fikriniz yok ezbere konuşuyorsunuz opelin ne kabahati var anlayamadım eşşeğe biner gibi binilirse bir arabaya mercedes olsa ne olur sizden önceki kullanımla oluşan şeyler sizinde kullanımızla alakalı olabilir tabi opele bende inanılmaz gıcığım ama sizinki tamamen bombalama
Kardeşim araba daha 53 binde ve otomatik, kullanım nasıl olursa olsun bu kilometrede ki bir araç bu tür sorunlar yaşatmamalı, bombalama yaptığım da yok bu forumda sıkıntıları paylaşıyoruz, alacak arkadaşlar fikir edinsin diye.

der

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖ncelikle geçmiş olsun.Genelde bayanların ilk arabası  otomatik vites bir araba olur. Onunla araba sürmeyi öğrenirler. Acemi bir kullanıcı en fazla şanzımanını yorar. Umarım ilk söylenen hasarla atlatılır. Su kabının değişmesi ilginç geldi bana. Bu da kap susuz uzun süre susuz bırakıldığında ya da kışı sert geçen yerlerde donmaya karşı önlem alınmadığında oluşur. Bu da özensiz bir kullanım intibası uyandırıyor daha önceki kullanıcıları için.

firari-47@hotmail.com

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

der link' Alıntı:
֖ncelikle geçmiş olsun.Genelde bayanların ilk arabası  otomatik vites bir araba olur. Onunla araba sürmeyi öğrenirler. Acemi bir kullanıcı en fazla şanzımanını yorar. Umarım ilk söylenen hasarla atlatılır. Su kabının değişmesi ilginç geldi bana. Bu da kap susuz uzun süre susuz bırakıldığında ya da kışı sert geçen yerlerde donmaya karşı önlem alınmadığında oluşur. Bu da özensiz bir kullanım intibası uyandırıyor daha önceki kullanıcıları için.
Teşekkür ederim. Umarım beyne gerek kalmadan yapılır. Su kabına yağ karışmaya başladığı için değiştirmişlerdi.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gecmis olsun.
Aracinizda lpg var sanirim problemlerden bazilari bu yuzden olmus olabilirmi.

firari-47@hotmail.com

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Gecmis olsun.
Aracinizda lpg var sanirim problemlerden bazilari bu yuzden olmus olabilirmi.
Landirenzo marka lpg var. Servis neyden kaynaklandığını söylemedi daha, ama arızayı benzinde giderken yaptı, kullandığım yerde çok fazla rampa var bu yüzden 20-30 km lik rampalarda benzinde kullanırım aracı, çıktığım rampalar 2300-2400 rakım. Erzurum yayla geçidi.

turkeril

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Astra 115'lik benzinli motor lpg ile sorun çıkarıyor doğrudur. Bu sorunları yaşamamak ya da geç yaşamak için yağlamalı lpg sistemleri kullanılıyor. Arkadaşım da H kasada sorun yaşayıp satmak zorunda kalmıştı. Aynı dönemde tanıdık bi galerici, bundan lpg yüzünden sorun yaşadık, sahibi benzin döküp yakacaktı diye anlatmıştı. Hatta bu yüzden sıfır lpg'li yerine 2. el dizele yöneldim.

Sorun atlatılırsa yağlamalı sistem çözüm olabilir sizin için.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende yıllardır opel kullanan biri olarak son yaşadığım olumsuzluklardan dolayı biraz tepkiliyim, fakat sizin sorunlar biraz insan yapımı gibi görünüyor. Lpg fabrika çıkışlı olmayan hiçbir araca takılmamalî artı birde özensiz düzensiz kullanma artı bakımlar sanki sizin araca sadece binilip gezilmiş yalnış anlamayın ilk aklıma bunlar geldi.