Bir daha Opel mi, Aslaaaa..

firari-47@hotmail.com

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabayı aldığım güne lanet olsun. walll Aldığım günden beri problemleri bitmedi, bobin mi yakmadık(600 tl), su devridaimi (300 tl) mi değişmedik, su kabı ve yağ soğutucu ( 950 tl) mu dersiniz en sonunda şanzımanı da indirdik tam oldu,bu arada araba 2010 astra j 1.6 115hp cosmo 53 bin km de daha hala serviste, çıkar çıkmaz ya satacağım yada takasa verip yerli bir araba alacam. Opel kadar rezil bir araba görmedim, daha önce albeam vardı bir gün olsun yolda bırakmadı beni şimdi mumla arıyorum o arabayı..Kısacası opel=rezillik

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bir daha Opel mi, Aslaaaa..

geçmiş olsun sıfır mı almıştınız aracınızı  questionnn

bayrak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

merhaba  geçmiş olsun  mekanik arızaların opeli hondası bmw si  olmaz  arıza vermeyen bir araba hala üretilemedi  tabi birazda şans işi
Bu arada   aracı sanırım ikinci el aldınız?

edit: yanlış alıntı:)   

firari-47@hotmail.com

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkür ederim, sıfır almadım temmuz 2014 te aldım yaklaşık 5 ay oldu. Araç gözümden iyice düştü, servisten çıkınca başka ne tür sıkıntılar çıkacak diye korkuyorum artık, şuan araç serviste şanzıman tamir görecekmiş 700 tl dediler olmazsa şanzıman beynini değiştirecez dediler o da 5750 tl. Anlayacağınız arabaya para yetiştiremiyorum artık.

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ikinci el 4 yaşında araç almışsınız aracın geçmişi ile ilgili hiç bir fikriniz yok ezbere konuşuyorsunuz opelin ne kabahati var anlayamadım eşşeğe biner gibi binilirse bir arabaya mercedes olsa ne olur sizden önceki kullanımla oluşan şeyler sizinde kullanımızla alakalı olabilir tabi opele bende inanılmaz gıcığım ama sizinki tamamen bombalama

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firari-47@hotmail.com link' Alıntı:
Teşekkür ederim, sıfır almadım temmuz 2014 te aldım yaklaşık 5 ay oldu. Araç gözümden iyice düştü, servisten çıkınca başka ne tür sıkıntılar çıkacak diye korkuyorum artık, şuan araç serviste şanzıman tamir görecekmiş 700 tl dediler olmazsa şanzıman beynini değiştirecez dediler o da 5750 tl. Anlayacağınız arabaya para yetiştiremiyorum artık.

otomatik mi  questionnn

bayrak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok bahtsızmışsınız hocam  ilk aracıma lastik aldım 1 haftada aynı lastik 3 kez patlamıştı  :) ondan sonra 4 araç ve en az 100000 km yaptım   tık yok  

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun , aracınız ile ilgili bu problemler sizden önceki sahibi yüzünden meydana gelmiş olabilir mi hocam ?? Aracı alırken expertiz yaptırdınız mı ?

firari-47@hotmail.com

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

.