Bi sorum olacaktı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AsABi KaRTaL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar mÂlum yaşım gereği ehliyet yok sıklıkla babamla beraber araba kullanıyorum araba kullanma konusunda hiç bir korkum yok ama tek korkum polis polise yakalandığımız zaman nolur arabayı bağlarlarmı yoksa para cezasımı yazarlar arkadaşlarıma soruyorum bitanesi yakalanmış yanında babası var diye bişey dememiş ben fazla inanmadım ama neyse sizin fikirinizi almak istedim yakalansak nolur :confused:

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mahkemeye sevk olur ıkı ay yatarsın allah gostermesın bır kaza sonrası yakalanırsan cok daha kotu olur bırde arac sahıbı 320 ytl ceza yer sende 320 ytl ceza yersın

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanında baban varsa ve polis çokta kıl biri değilse bişey demez uyarır sadece. biraz cins biriyse para cezası yok dediğim dedik biriyse .... :D mahkeme :D . ama hemen korkma hapis cezası var,, parayada çeviriyorlar.

AsABi KaRTaL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hapismi :D 16 yaşındayım alırlarmı yinede ?

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mahkemeye çıkarsın. böyle durumlarda zaten hapis cezası verilir ama uygulanmaz paraya dönüştürülür ;D

iason

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Demek ki neymiş? Babamız bile yanımızda olsa, trafiğe açık alanlarda direksiyon başına oturmuyormuşuz, başkalarının ve kendimizin hayatını tehlikeye atmıyormuşuz. Sonra da polislerin ağzının içine bakmak zorunda kalmıyormuşuz.

Zaten biz, ehliyetsiz direksiyon başına geçip açık trafiğe çıkmayız değil mi ;)

AsABi KaRTaL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Demek ki neymiş? Babamız bile yanımızda olsa, trafiğe açık alanlarda direksiyon başına oturmuyormuşuz, başkalarının ve kendimizin hayatını tehlikeye atmıyormuşuz. Sonra da polislerin ağzının içine bakmak zorunda kalmıyormuşuz.

kendimi bi garip hissetim abi ya :D tabiki çıkmayız :p (bu arada kimya mühendisimisin ? )

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kesinlikle haklısın..

ergin967

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
13- Forum içerisinde, illegal ve trafik kurallarına aykırı tutumlar sergilemek; trafiğe açık alanlarda insan hayatını tehlikeye atan, yarış-kapışma, adı altında başlık açmak, resim veya video yayınlamak yasaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...