Bi bakın bakalım nasıl olmuş

desibelhunter_corsa_c

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astara nın süspansiyonları sert olduğundan biraz düşündürüyo bu yay işleri benimde orjinal lastik ve jant lar var biraz yüksek gibi geliyo bana ama orjinalı sert süspansiyon bunun üzerine bide yay baya beni bunaltır herhalde

valla astra kullanmadım bilemiyorum ama orjinalinden çok daha sert bu yaylar orjinalini elle bükebilirken bunu kımıldatmak bile zor. orjinal jant lastikle de oluyor ama sürtme yapma riski daha fazla olur diye düşünüyorum ben orjinal jant lastikle hiç kullanmadım aynı gün değiştirdim hepsini orjinal 65 yanak lastik ben 50 yanak aldım sürtmesin diye. ama dediğim gibi yoldaki çizgilere kadar hissettiriyor çok sert. amortisörleri de yıpratıyormuş normalden alçak olduğu için onu da yaşayıp görecez

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaylar benim kullandığım yaylar ile aynılar, yakışmış aracınıza güle güle kullanın.

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
maşallah allah kaza bela vermesin. 5cm yayla sürtme yapar diyen arkadaşına sormak isterim. aracındaki jant ölçüsü nedir? benim arabamda 50mm 1.2 corsa yayları var. ama benim arabam 1.7 DTI olunca önler 70mm düştü. herhangi bir sürtme sorunuda yaşamıyorum şuanda.

sabrican

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tavan folyosunun çıkardıktan sonra boyaya bir zararı oluyor mu hocam ?

desibelhunter_corsa_c

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olmaz diyolar ama illaki olur da benim öyle bi derdim zaten yok tavanda güneş yanığı vardı onu kapatmak için kaplattım zaten :))

brl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu spon jantları sevemedim bir türlü,daha değişik bir jant taksaydın daha hoş olurdu bence.Ama siz beğendiyseniz sorun yok,güle güle kullanın.

desibelhunter_corsa_c

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu spon jantları sevemedim bir türlü,daha değişik bir jant taksaydın daha hoş olurdu bence.Ama siz beğendiyseniz sorun yok,güle güle kullanın.

volk te37 takacaktım ama bulamadım bulabildiklerim arasında en iyisi bunlardı güzel göründüğünü düşünüyorum zevk meselesi :rakir: