Bi bakın bakalım nasıl olmuş

desibelhunter_corsa_c

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
böyleydi birazcık oynadık

m9by7.jpg
[/url][/IMG]

tavan folyosunu yeniledik

m9bzg.jpg

Spor helezonlarımızı da taktıkk

m9c04.jpg

m9c0h.jpg

jant ve lastikleri de taktık mı tamamm

15 " jantlar

195/50/15 lastiklerr

işte son hali

m9c1r.jpg

m9c4c.jpg

devamı gelecekkk...

desibelhunter_corsa_c

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolun teşekkürler. ön tamponla bi de kağuttaki güneş yanığını hallettik mi tamamdır sonra kaputun altına geçebiliriz...

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok güzel olmuş,eline sağlık;bu arada irfanla tanışabilirsiniz siz bak iyi oldu aynı yerdesiniz..

sinan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel olmuş yaylar kaç cm?

desibelhunter_corsa_c

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel olmuş yaylar kaç cm?

3,5 cm yaylar 5 cm takacaktım ama takan arkadaşlarım sürtme yaptığını doğru düzgün kullanamadıklarını söylediler ben 3,5dan mamnunum şimdiye kadar bi sürtme olmadı ama konforda azalma mutlaka oluyor yaylar orjinaline göre çok sert olduğu için yol çizgilerini bile geçerken hissettiriyor varın çukurları tümsekleri siz düşünün tabi lastik yanaklarını da inceltmek gerekiyor. artıları yok mu tabiki var mesela savurma olayı çok çok azaldı 900 kg arabayla 120le viraja giriyorum bana mısın demiyor. yani tercih meselesi görüntü açısından da çok hoşuma gitti

sinan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3,5 cm yaylar 5 cm takacaktım ama takan arkadaşlarım sürtme yaptığını doğru düzgün kullanamadıklarını söylediler ben 3,5dan mamnunum şimdiye kadar bi sürtme olmadı ama konforda azalma mutlaka oluyor yaylar orjinaline göre çok sert olduğu için yol çizgilerini bile geçerken hissettiriyor varın çukurları tümsekleri siz düşünün tabi lastik yanaklarını da inceltmek gerekiyor. artıları yok mu tabiki var mesela savurma olayı çok çok azaldı 900 kg arabayla 120le viraja giriyorum bana mısın demiyor. yani tercih meselesi görüntü açısından da çok hoşuma gitti
astara nın süspansiyonları sert olduğundan biraz düşündürüyo bu yay işleri benimde orjinal lastik ve jant lar var biraz yüksek gibi geliyo bana ama orjinalı sert süspansiyon bunun üzerine bide yay baya beni bunaltır herhalde