bi adamda şans olacak ...

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
her şerde bir hayır vardır. no panic

apsimati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haftaya 2 bin zamlanadabilir. bence kafaya takmayın.heleki konfor paketli aldıysanız tadından gecilmiyor. bende yılbasından önce aldım şimdi tadını cıkarıyorum :)

arabaylan ilgili sıkıntım yok bildiğim sevdiğim bi araçtı zaten ( tigradan sonra biraz ağır geldi bana ama sonuçta yaşla beraber hızıda azaltmak lazım kalp dayanmıyor artık ) ama öyle adamın biraz zoruna gidiyor bide etrafta dalga geçen bi ekip olunca :)

apsimati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ince bi hikaye anlatayım ...
dedim ki plakanın sonu 53 olsun hani memleket felan diye araya adam soktuk müdürün yani ..ötün :) yanına gittik ...
adam tamam ilgilenelim hocam dedi gerine gerine . ne demek felan ooo hallederiz ...
malum teşkilat gene yaptı yapacağını meğer 53 plakayı ayırmışlar bize bir -iki yalan uydurup önümüze bi liste koydular baktım listeye gözüm gayrı ihtiyarı 571 e gitti ...aldım. ...
sonradan fark ettim hz. muhammedin doğum tarihi olduğunu şimdi daha çok seviyorum arabayı da plakayı da
hayırlısıyla kazasız belasız bineriz inşallah ... uzun süre kullanıp eskitip satma niyetiylen aldım nasip olursa da elde avuçta olanı verip 40 yaşında mercedes alacam eğer hala yaşıyor isem ...
zaten 50 yi de geçemeyiz bu yaşam tarzıyla bari ölmeden mercedesimiz olsun değil mi ... ?

Son düzenleme:

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracı aldım bi hafta geçti ve aracın fiyatı 1000 lira düştü var mı böyle bir şans ...:rulet:
bi de bunu bilip de beni uyarmayan satış temsilcisi var ona na demeli onu da bilemedim ...?

Satış temsilcisini gidip dövmek lazım fırsatçılık yapmış :sopa: arabasını çiziceksin :sopa:

apsimati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında benim niyetim omega almaktı çok heves ediyordum o araçlara ama ikinci elin kaypaklığı ve insanların yalancılığı karşısında çaresiz kaldım. güvenemedim yani .
yeni alam bari kafam rahat olur dedim ordada böyle bişey yaşadım yani dedim gibi adamda şans olacak ...
ama hayırlısı olsun 1000 lira ilen abad olcak değildik zaten :)

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bin lira sıfır araç için büyük rakam değil yeri gelir pazarlıkta bile dişe dokunmaz ama temsilci bile bile yapmışsa ayıp etmiş. birde classic III lerin liste fiyatına sene başı 2-3bin lira civarı zam gelmişti üç beş inip çıkıyor bence sizinki alışta satışta hissedilmeyecek bi rakam ;)