Beylikdüzü Megular's Boya Koruma Kampanyası

onurer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Merhaba;

Beylikdüzü Real' in oto parkında hizmet veren Megular' s Boya koruma kampanyası yapmış 69 TL' ye aracınızı iç dış yıkayıp ayrıca boya korumada yapıyorlar ben geçtiğimiz hafta sonu yaptırdım çokta memnun kaldm

Sizlerinde bilgisi olsun istedim...

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Beylikdüzü Megular's Boya Koruma Kampanyası

Nasıl yani? Tüm işlemleri yapıyorlar mı? Çizik giderme - Parlatma - Koruma şeklinde mi?

onurer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İşlem Şöyle

Önce iç dış benzin depo kapağına kadar güzelce yıkama ve temizlik yapıyorlar ardından özel bi bölüme alıp aracı orada boya koruma işlemini gerçekleştiriyorlar

Ama bu 69 TL' lik kampanyanın içerisinde koltuk, tavan, taban yada pasta - cila yok dediğim gibi sadece boya koruma

onurer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CEM link' Alıntı:
69 a yapıyorlarsa o boyanın 2 ay sonraki halini merak ediyorum arap sabunumu kullanıyorlar acaba  :D

şikayetim var sitesine girdiğinizde sonax' a yada ziebart' a 300 TL lere kadar verilen paralardan sonrada insanlar çok memnun kalmamış yapılan işlemlerden

Hiç olmazsa burada daha çok kazıklanmadan iyi bir görüntü elde etmiş oluyosun araç üzerinde

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onurer link' Alıntı:
Şikayetim var sitesine girdiğinizde sonax' a yada ziebart' a 300 TL lere kadar verilen paralardan sonrada insanlar çok memnun kalmamış yapılan işlemlerden

Hiç olmazsa burada daha çok kazıklanmadan iyi bir görüntü elde etmiş oluyosun araç üzerinde
http://www.sahibinden.com/ilan/hizmet-vasita-hizmetleri-arac-temizlik-hizmetleri-beylikduzu-boya-koruma-detayli-temizlikte-sok-kampanya-82601265/detay

Yer burası galiba. M 101 - M105 - M205 falan yazmışlar. Siz yaptırdınız mı?

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

CEM link' Alıntı:
onların arasında bende varım merak etmeyin ben sonaxtan memnun kalmadım kavacıkta evimin yakınında genesis oto yıkama diye biryer var hep orda yıkatırım boya koruma pasta cila hare giderici koltuk koruma 325 tl ye yaptırdım cokda memnunum ama bu fiyat biraz düşük araştırmadann yaptırmayın derim tabi tercih sizin genede
300'lerde olur çok dersin 50-100'lerde olur az dersin.. Ederi nedir bunun ? Sayın üstad ? ;)

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

CEM link' Alıntı:
çok sayın bilir kişi;koltuk koruma boya koruma pasta cila hare giderici,bunun ederi 300 350 arası iyidir...Bildiğiniz gibi sonaxta ziebart da bunları yaptırsanız 600 luk olursunuz kaldıki bu söylediğim 325 tl fiyat meguairs urunleriyle...ve son birşey arkadaşlar lütfen arabamızı benzincilerde gecenin 2 lerinde 3 lerinde ne idii belirsiz kopuklerle yıkatmayalım lutfen  005hihih 005hihih

dip not sonaxtan uzak durun!!!
Ben sana şöyle bir şey söyliyeyim.. Bahsettiğin uygulamalarda kullandığın ürünlerin toplam maliyetine baktığında 50TL'yi geçmez.. Geriye vermiş olduğun 200-300 liralar markanın ve işçiliğin fiyatıdır..
Maliyetinden düşük yapıyorsa eğer bir yer orada kıllanabilirsin, ancak maliyetin üzerine işçilik olarak afaki rakamlara çıkmıyorsa yaptırılabilir..

Ayrıca Dip Not; Aracınıza bilinçli bakıyorsanız yıkamada ki köpüğün pek bir önemi olmaz.. ;)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Beyler bu ilanlar fasa fiso
Meguiars tan 3-5 urun aliyorlar vitrinde duruyor
Uygulamayi baska urunlerle yapiyorlar
Bulasmayin

onurer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

thejazz link' Alıntı:

Evet aynen orası ben dediğim gibi cumartesi günü yaptırdım aracım şu anda ışıl ışıl duruyor hee ama daha sonra ne olur bilmiyorum ama banada orayı

Aracımı aldığım Haramidere Erdemir servisindeki satış yetkilisi arkadaş söyledi ben serviste fiyatını sorduğumda buraya ne gerek var verdiğiniz paraya dediğim yerdeki kampanyayı söyleyince birazda megular' s ürünlerini

araştırdığımda içime sindi ve gittim yaptırdım...

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

CEM link' Alıntı:
zaten serviste yaptırdıgın kapı kolu ledlerinin maliyeti 20 tl yi geçmiyor 400 e yapıyorlar her yerde aynı mantık....ziebart sonax afaki rakkamlara çıkıyorlar

dip not2:arabayı 2 ay boyunca orada yıkat sonra bi görüşelim bakalım fark ediyormu etmiyormu  ;)
Sen kapı kolu ledlerine 400 veriyorsan o senin problemin arkadaşım..

Ayrıca;
YerinDibiNOT: Aracı orada yıkatmıyorum kendim yıkıyorum.. ;)