Beyaz renkli gunduz farı yardım??

lidercck

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: BEYAZ RENKLİ gunduz farı YARDIM ??

lt818 link' Alıntı:
Ustad bende ankara opak servisten aldigim beyaz gunduz farlari var,ilk aldigimda rengi gercekten hosuma gitmisti.ancak kisa farlarin ampullerini degistirdikten sora fark belli oldu,hafif sariya bakan bi renk gorunuyor ancak dert etmiyorum.tek yandiklarinda gayet iyi olduklarini dusunuyorum.turuncu olanlara gelecek olursak yakindan hic gormedim canli olarak yani,ama fotograflardan takip ettigim kadariyla degisik hos bi renk katiyo araca.aslinda bu turuncu park ampulleri amerikan park adi altinda japon araclarda kullaniliyo ve bana gore o araclarda daha hos duruyor yani german style 'a biraz ters gibi :)
Aradigin beyaz gunduz farlari photon marka dipsiz sisman ampul gibi bi isimle satiliyorolmasi lazim.t20 olarak aratirsan google amca onune sunar zaten ;)
tam beyaz renk mi bu bahsettiginiz

excerius

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Beyaz renkli gunduz farı yardım??

Photon aldim 2 gunde sarardi.. anlayacaginiz led disinda beyaz alternatif yok.. photonu kesinlikle onermiyorum..

lt818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: BEYAZ RENKLİ gunduz farı YARDIM ??

lidercck link' Alıntı:
tam beyaz renk mi bu bahsettiginiz
Yani led isik gibi bi performans beklemeyin,bende ankaradaki biarkadasim vasitasiyla opak servisten almistim ama memnunum yani.eger tam bir beyazlik istiyorsaniz ekranda belirecek olan ariza isigini gozardi etmeniz gerekir.asagidaki linke bi gozatin isterseniz
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-opel-astra-j-insignia-drl-gunduz-fari-64-smd-beyaz-led-ampul-89275274/detay

emre52emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.emre-onder.com
Ynt: Beyaz renkli gunduz farı yardım??

Yarın ankara Opak servisine gidip bu gündüz farları ile ilgili bilgi alıcam eger direnç ile arıza ışıgı yakmadan guzel bir beyaz ampul takabilceklerini idda ederlerse taktırcam..

Taktırırsam eğer burdan fotograflarını ve fiyatını yazarım