Beyaz led gündüz farı için led lamba...

magu76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar arkadaşlar,

Sahibinden'de gördüğüm bir led lamba var . Alıp deneyen kullanan oldumu şimdiye kadar acaba ? "ÜRÜN OPEL ASTRA J,İNSİGNİA VE CORSA'LARDAKİ SARI YANAN GÜNDÜZ FARLARINI BEYAZA ÇEVİRMEK İÇİN KULLANILIR.TÜRKİYEDE YOKTUR.ÜZERİNDE 68 ADET LED VARDIR." şeklinde bir açıklaması var. eğer mahsuru yoksa linki eklerim ya da özel mesaj ile isteyen arkadaşlara verebilirim. Reklam olmaması için direk linki koymuyorum. Eğer beyaz led gündüz farı uygulaması ile ilgili farklı bir bilginiz var ise paylaşırsanız sevinirim. İyi günler...

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Beyaz led gündüz farı için led lamba...

magu76 link' Alıntı:
Merhabalar arkadaşlar,

Sahibinden'de gördüğüm bir led lamba var . Alıp deneyen kullanan oldumu şimdiye kadar acaba ? "ÜRÜN OPEL ASTRA J,İNSİGNİA VE CORSA'LARDAKİ SARI YANAN GÜNDÜZ FARLARINI BEYAZA ÇEVİRMEK İÇİN KULLANILIR.TÜRKİYEDE YOKTUR.ÜZERİNDE 68 ADET LED VARDIR." şeklinde bir açıklaması var. eğer mahsuru yoksa linki eklerim ya da özel mesaj ile isteyen arkadaşlara verebilirim. Reklam olmaması için direk linki koymuyorum. Eğer beyaz led gündüz farı uygulaması ile ilgili farklı bir bilginiz var ise paylaşırsanız sevinirim. İyi günler...
linki koyun bence, hep link verdik benzer konularda. ledler arıza ışığı yakıyor diyorlardı ama belki yeni bir şey çıkmıştır.

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

way beee... almadık su afl dalgasını, yırtıyoruz birtarafımızı.... 011zaa 011zaa

drcoach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

magu76 link' Alıntı:
Merhabalar arkadaşlar,

bahsettiğiniz ilanı gördüm ama yanlış algilamadiysam silindirik bir led'e benziyor, onu nereye nasıl yerlestiricez anlayamadım. Bir de, fiyatı ucuz sanki..?

mujdatozkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.mujdatozkan.com

Merhaba arkadaşlar bu gündüz farının kodu hepimizin bildiği gibi t20 duylu 7443 kodlu ampuldür.(bilmeyen arkadaşlar forumdan araştırabilir) Led e çevirme ile ilgili olarak belirtilen sitede satılan ürünün orjinal satıcısı çin olup t20 7443 başta olmak üzere bütün t20 ledli ampulleri tek tek  2 ay içinde sipariş edip denedim 10-12 tane  farklı kodu olan t20 ledli ampul denedim hiç biri çalışmadı . Yapıldığı söylenen servislerde nasıl yapılır sağlıklımıdır bir fikrim yok ancak bu ampulu alıp takıcam direk çalışacak yanılgısına düşmenizi istemem boşuna zaman ve para kaybı aracımda  led ile değiştirip sorun yaşamadığım ampuller  arka kırmızı  park ampulleri ve beyaz plakalık fren ampulleri bile arıza veriyor paylaşmak istedim herkese iyi forumlar

mujdatozkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.mujdatozkan.com

bir önceki mesajıma eklemek isterim ampulu taktığınızda arıza ışığı yakması değil sorun  ampul hiç yanmıyor 

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gündüz farına t20 mtec ampul yerine üzerinde bir çok ledler bulunandan takmak isteyenler şuraya bir göz atsınlar. (ingilizce)
http://opelautos.blogspot.com/search/label/LED

msungur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mujdatozkan link' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar bu gündüz farının kodu hepimizin bildiği gibi t20 duylu 7443 kodlu ampuldür.(bilmeyen arkadaşlar forumdan araştırabilir) Led e çevirme ile ilgili olarak belirtilen sitede satılan ürünün orjinal satıcısı çin olup t20 7443 başta olmak üzere bütün t20 ledli ampulleri tek tek  2 ay içinde sipariş edip denedim 10-12 tane  farklı kodu olan t20 ledli ampul denedim hiç biri çalışmadı . Yapıldığı söylenen servislerde nasıl yapılır sağlıklımıdır bir fikrim yok ancak bu ampulu alıp takıcam direk çalışacak yanılgısına düşmenizi istemem boşuna zaman ve para kaybı aracımda  led ile değiştirip sorun yaşamadığım ampuller  arka kırmızı  park ampulleri ve beyaz plakalık fren ampulleri bile arıza veriyor paylaşmak istedim herkese iyi forumlar

Merhaba, bu ledlerin bacak bağlantısının nasıl olması gerektiğini biliyorum. Burada tarif etmek zor. İsterseniz elinizde olan ampulleri bana ulaştırın, çalışır hale getirir geri yollarım. Ayrıca isteyen arkadaşlara temin edebilirim. Selamlar

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

burnuma reklam kokusu geliyor, bir kac yere de aynı mesajlardan yazmışsınız. 023hm

msungur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Diğer mesajımda da yazdım, amacım reklam değil. Ben bu ledleri zaten sahibinden de satıyorum. Sadece burada çözüm bulunamadı filan yazıyor, onun için konuya girdim. Sakıncası varsa mesajlar silinebilir. Biz bu led ampulleri insigniada çalıştırdık.