Beyaz ampül

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Beyaz ampül

Djfree link' Alıntı:
yok abi ledlerden bahsetmiyorum.aracın üstündeki orjinal veya mtec t20ler varya onlar çift telli.gündüz farı aktif oldugunda 2 tel birden yanmakta.şimdi sizin ledlerde parklar yanarken 2 led aktif, gündüz farı yanarken 4 birden mi yanıyor.karşık oldu ama denemeden de anlayamayız.
ben de led yok mtec var. tek tel sanıyordum evdeki orjinallere baktım çift telmiş. mtec çift  mi bilmiyorum. ledleri hiç bilmiyorum:) bir ara gidince bakayım ordaki corsaya

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mtecler ,osram ve orjinaller hep çift tel abi.gündüz farı daha güçlü yansın belli olsun diye 2 telli yapmışlar.aynen en iyisi direk canlı canlı görmek.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben bi ara geçerken bakayım led nasılmış. aslında benim hoşuma gitti ledler yanmadığında mavi mavi sırıtmadığı için ama mtecleri takarken çok uğraştım ellerim parçalandı :) gözüm yemiyor tekrar değiştirmeyi.

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

Mtec te çift tel.
Turuncu camlı ampülleri gidip almaya bi türlü fırsat bulamadım ama adam geldi diye haber vermişti.
Mteclerin yanmazkenki görünümü benimde pek hoşuma gitmedi çok sırıtıyor.
Halil abi iç aydınlatma ampüllerini nerden buldun?
Bide bu plakalığa taktığın ampülü ne marka aldın?Ben bi tane taktım 2 aydır kullanıyorumda dandik bir şeydi iyisini takıyım diyorum.

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

salihcaglayan link' Alıntı:
Mtec te çift tel.
Turuncu camlı ampülleri gidip almaya bi türlü fırsat bulamadım ama adam geldi diye haber vermişti.
Bide bu plakalığa taktığın ampülü ne marka aldın?Ben bi tane taktım 2 aydır kullanıyorumda dandik bir şeydi iyisini takıyım diyorum.
salih neyapcaz bu boyalı camlı ampulleri solup duruyor :)

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

Abi patlamasında sorun yok şimdilik yakınlarda şaşmaza gitme durumum olursa bakayım turuncu camlı gelmişmi geldiyse sizede alıırm. Ama ben sıkıldım ya arabadan değişiklik gerek. dancee

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abi patlamasında sorun yok şimdilik yakınlarda şaşmaza gitme durumum olursa bakayım turuncu camlı gelmişmi geldiyse sizede alıırm. Ama ben sıkıldım ya arabadan değişiklik gerek. dancee
yine boyalı ampul vermesinler :)sıkılma yahu olmadı mercekli far alırız.

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

Yok abi çok fark var boyalıyla cam arasında, anlarım :)
Ayrıca bana afl gerek öyle kafasını aşşa yukarı sallamasına gerek yok sellektörü çaktım mı kör etsin yeter :) :D

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ee zaten sonradan takarsak afl özeliiği çalışmayacak.güzel haberlerini bekliyorum :)3 çift oldu değiştirdiğim yeter artık :)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mtec te çift tel.
iç aydınlatma her yerde olan alt kısmı plastik dandik ledler :) plaka da mavi camlı t10 o da dandik. az ışık veriyor, ampulun arkasına aluminyum folyo koydum yansıtsın diye, az bişey fark etti gibi.