Beton kamyonlarından uzak durun ben yandım siz yanmayın :/

4frodisiak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar olay 1.5 hafta önce çağlayanda oldu önümde trafik vardı ve acil evime gitmem gerekiyodu. Mikser kamyonunun önü boştu ve oraya geçip ordan 4-5 araç çok rahat ilerleyebilirdim zaten o 4-5 araçtan sonra benim yolum değişiyodu yani o trafiktende kurtulurum dedim. Tam araya girdim ve önüme aksilik başka bi araç daha kırdı aniden durdum. 2-3 saniye geçmeden Aracım olduğu yerde kaymaya başladı ve o kötü durumu tahmin edebilirsiniz patır kütür sesler geliyo mikser çoktan araca girmiş durumda o telaşla aracı durdurdum kamyona 2-3 adama 1-2 tane vurdum istem dışı olarak. Olay sakinleştikten sonra öyle bi yeri nasıl göremezsin dedim sonuçta benim şoför kapıma vursa evet aracın burnu kısa gelirdi göremezdin dedim ama çamurluğa vurmuşsun ve araç uzun felan derken çıktım oturdum direksiyona o sinirle hakikaten görünmüyomuş onu anlayınca adamada daha bişey diyemedim. Tutanağı felan yazdık o suçunu herşeyini kabul etti tabi olay o şekilde kapandı. Odak ta eski haline getirildi ve teşekkür ediyorum tekrardan ufak çizikleride gidermişler. Ama kesinlikle diyorum her türlü iş kamyonlarından uzak durun görmüyolar arkadaşlar ondan sonra olan aracınıza kaybettiğiniz 1-2 haftaya oluyo.

[img=337x600]http://img689.imageshack.us/img689/5295/imag0469d.jpg[/img]

[img=337x600]http://img833.imageshack.us/img833/9135/imag0470s.jpg[/img]

xMaganda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Beton kamyonlarından uzak durun ben yandım siz yanmayın :/

çok geçmiş olsun bende yaşadım 5 ay önce bi kaza bilirim neler hissetiğinizi bi de hiçbişey ykken birden olunca insan sinirleniyo. hadi hatalı olsan hız yapsan falan ya daalkollü falan olsan eywallah diyosunda kendinde suç olamyınca insana koyyo yani bana koymuştu çamurluğum değişmişti. tekrardan çok geçmiş olsun. böle ufak kazalar nazar karşılar derler. Allah beterinden korusun hepimizi.

volkan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun Allah beterinden korusun benim de gördüğüm çoğu kamyon-binek araç kazaları özellikle gişe ya da köprü girişleri gibi araçların birbirini yakın takip ettiği sıkışık trafikte oluyor bu tip ağır vasıtalarla yanyana gitmekten hep kaçınıyorum.Dediğiniz gibi kamyonlarda yolcu tarafı kör nokta.

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Öncelikle geçmiş olsun, yalnız itiraf etmeliyim ki bu kazayı gerçekten ucuz atlatmışsınız, çok daha kötü bir şekilde sonuçlanabilirdi, sanırım trafikte biraz yavaş aktığı için kamyon durabilmiş. Beton kamyonları artık çok uç nokta, ben sarı dolmuşlar, minibüsler, otobüsler, kamyonlar, tırlar, hatta taksilerden bile mümkün mertebe uzak durmaya çalışıyorum, geçiş üstünlüğü bende olsa bile eğer önüme atlarsa veya beni geçmeye çalışırsa yol veriyorum, çünkü bunlar artık birnevi çete gibi, biriyle tartıştığınız zaman biranda başınıza çullanıyorlar, ve malesef yaşadığım ülkede haklı olsam bile hakkımı arayabileceğim kurumlara güvenim olmadığından mümkün olduğu kadar uzak durmaya çalışıyorum.

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ևok geçmiş olsun, Sercan arkadaşımıza katılıyorum trafikte mümkün olduğu kadar  toplu taşıma ve büyük araçlardan uzak durmak gerekiyor. Ben her gün Bahçeşehir Cevizlibağ gidip geliyorum otobanda o tırların yaptıklarına inanasım gelmiyor. Gerçekten çok tehlikeliler.

bjk675

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynı olay yılbaşından önce şirket aracımla ışıklardan sağa dönecekken öküz herif görmedi ve sol arka çamurluğa çarptı...geçmiş olsun.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun Allah beterinden korusun.

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok geçmiş olsun allah beterinden saklasın

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun, Allah beterinden korusun..

Dün akşam haberlerde izledim, an be an güvenlik kamerası tarafından görüntülenmiş. Bu kamyonlardan bir tanesi, bir anneyi ve küçük oğlunu ışıkta kalkarken ezdi, çocuk öldü anne ise ağır yaralı olarak hastanede...  Evet gerçekten aracın hemen önünü görmüyorlar ama bu kaçıncı kaza? Bu kamyonlara kör nokta ikazı şart!!! :(

֜zücü haber burada:(

http://video.haber7.com/video-galeri/28775-kamyon-anne-ve-oglunu-boyle-ezdi

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun.Allah beterinden korusun.