bertone almak ıstıyorum yardım edermısınız?

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaslar edition aracımı satıp bertone alıcam ama hangı moto secenegı daha cok tutulur yakıtı vergısı tercıhı ıyıdır yardımcı olurmusun 2,0turbo baktım cok az var 2,2 baktım fıyat gzl ama tekrar satmak ıstesem tercıh edılırmı vergısı yakıtları nasıldır sorunlu motoru varmıdır fln? 1,6 1,8 motor bunlar nasıldır cabrıo dusunuyorum hatta ustu acık tentelı olsun dıyorum kararsızım ama kesın bu dedıklerımden bırını alıcam bana gercekten bu aracla ılgılı bılgı verecek bır arkadas lazım?

junioryay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.realkrom.com
Edition bir araç bırakılıp da bertone alınır mı? Doğrusu hiç mantıklı gelmedi. İlla ki Bertone derseniz, Bertonenin turbo olanını bulmanız gerekir. Ne yazık ki bulduğunuz Bertone'lerde temiz olanını bulmak mucize gibi bir şey. Opelin her modelini kullandım. Edition bence en mükemmelidir. Diğerleri gibi çok arıza yapıp üzmez.

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bırazda ustu acık hava keyfı yasayalım dımı hocam o yuzden sordum zaten edıtıonsda keyfı satılık eger arac bulursam yani

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta bende bı ara cok arastrdım bertone turboları ama abımızın dedıgı gıbı bulması cok ama cok zor kı onunda bıze duscegını pek sanmıyorum 1.6 1.8 sacma olay kı 1.8 ara motor gerek yok 1.6 al daha ıyı 2.0 turboları on numara ama ya kazalı ya motoru bıtmıs kendınden gecmıs arabalar oluyor bı tane temız vardı zmanında arac daha 60000 km demıydı neydı normalden 10000 tl fazla ıstıyodu sen dusun o paraya astra h cabrıo alırsın 2.2 dersen sadece motor hacmı buyuk 2.0 turbo gucu vermıyor gene sen bılırsın ama hıc gırme derım o ıse bendede ustu acık olsun hastalıgı var ama param olursa gıdıp h kasa carıo alıcam satma bence kendı aracını sonucta kendın bılıyosun aracta ne var ne yok dıye temız arac yok pıyasada

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta bende bı ara cok arastrdım bertone turboları ama abımızın dedıgı gıbı bulması cok ama cok zor kı onunda bıze duscegını pek sanmıyorum 1.6 1.8 sacma olay kı 1.8 ara motor gerek yok 1.6 al daha ıyı 2.0 turboları on numara ama ya kazalı ya motoru bıtmıs kendınden gecmıs arabalar oluyor bı tane temız vardı zmanında arac daha 60000 km demıydı neydı normalden 10000 tl fazla ıstıyodu sen dusun o paraya astra h cabrıo alırsın 2.2 dersen sadece motor hacmı buyuk 2.0 turbo gucu vermıyor gene sen bılırsın ama hıc gırme derım o ıse bendede ustu acık olsun hastalıgı var ama param olursa gıdıp h kasa carıo alıcam satma bence kendı aracını sonucta kendın bılıyosun aracta ne var ne yok dıye temız arac yok pıyasada

astra h cabrıo ne hocam ben duymadımda gormedımde!!? tmm tmm hocam sımdı gordum aracı :D

Son düzenleme:

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Listedekilerin en iyisi 2.0 turbo Bertone.. Bence temizini ara denk getirirsen al.. Ben düşük güçlü coupe veya cabrio arabalara uyuz oluyorum. Görüntü güzel iş yok.. Arabadan aldığın keyifde gursağında kalıyor bazen. :)

Gecenin bir yarısı, 2006 sonrası Hyundai Coupe fx 1.6 ile yanyana geldik ışıklarda.. Aracın görüntüsüne zaten diyecek yok.. Ara gaz verdi bir iki.. Bende de 96 model tigra vardı o sıra.. Camı araladım işaret ettim, oda indirdi camı..
Dedim araban çok güzel seside güzel bide yürüse tam olucakmış dedim :D

Atladı hemen gel yürüyelim diye yeşilde dedim, bi kalktık 400mt sonra diğer lambalara 5 boy geriden geldi.. Utancından kırmızı ışıkta durmadı :D

Ama gaza gelen bi mizacın yoksa problem olmaz tabi..

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım profilimde açtığım konular görünüyrmu bilmiyorum.Eğer görünüyorsa bende bir ara bertonelere sarmıştım, 2. araç olarak alıp 1-2 sene kullanmak istiyordum.Fakat 2.0 turbo.Kağıt üzerinde verileri çok iyi.Konu içinde bertone 2.0 turbo sahibi bir arkadaş bana çok güzel bilgiler verdi.Benim açtığım konu eğer halen daha forumda mevcutsa ve profilden o konuyu bulabilirsen çok güzel bilgiler edinmiş olursun.

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım profilimde açtığım konular görünüyrmu bilmiyorum.Eğer görünüyorsa bende bir ara bertonelere sarmıştım, 2. araç olarak alıp 1-2 sene kullanmak istiyordum.Fakat 2.0 turbo.Kağıt üzerinde verileri çok iyi.Konu içinde bertone 2.0 turbo sahibi bir arkadaş bana çok güzel bilgiler verdi.Benim açtığım konu eğer halen daha forumda mevcutsa ve profilden o konuyu bulabilirsen çok güzel bilgiler edinmiş olursun.

buldum hocam saolasın bertoneyı tercıh etmemın sebebı ustu acık havadar olması ama bu aralar yalcın abımın bıldıgı gıbı eskı gsimizi ozledım galıba ondan alıcam gıbı ama hala kararsızım ilk araba kullanmayı gsida ogrendım tarlaya ucuyordumm deli patinajlar cekıyordum dıreksıyonu bıraktıgım altımdan kacırdıgım bıle olmustu ne gunlerdı hee :D belki temiz beyaz bir gsi bulurum umarım

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim kişisel fikrim, bertone bir gömlek üstündür gsi den :)

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim kişisel fikrim, bertone bir gömlek üstündür gsi den :)

vallaha hocam ustu acık olması cooook gzl benım ıcınde fenaa havası var bencede oyle ama gsi hayalımdekı arac ılk goz agrım oda cekıyor benı :D