Benzinde akaryakıt bu kadar fark eder mi?

chn124

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
arkadaşlar aracı alalı uç ay oldu. Ben de birkaç farklı markadan yakıt aldım. Daha  önceki aracimda hep shell kullandım. Onar gün arayla ilk önce shell,sonra petrol ofisi, son olarak da opetten aldım. Uç markadan da ayni miktarda benzin aldim ancak opetinki hem daha uzun gitti hem de sanki araba daha bi canlıydı. Bu kadar fark normal mi? Benzinli kullanan arkadaşlar hangi markayı daha çok tercih ediyor acaba?

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Benzinde akaryakıt bu kadar fark eder mi?

bulunduğum ilde merkezdeki bilinen istasyonlardan aldığım yakıtları kıyaslarsam po dan aldığım benzin uzun menzil veriyordu opet ve shell e göre lukoile geçmiştim çok daha uzun menzil elde etmeye başladım... Ancak lpg ye geçtim ve shell bu kez uzun menzil veriyor gibi... Bu arada shell bariz performanslı her ikisinde de..

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

istasyon konusu tartışmaları bitmez :) bende çok araştırmıştım sonra birkaç farklı istasyon deneme şansım oldu sizde böyle yapmışsınız.

bence size en iyi izlenim veren beklentilerinizi karşılayan firmayı bulup süreklilik sağlayın :) bu firmalarda az çok kendini kanıtlamış yerler olursa daha iyi olur

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Bu aralar bende lukoile gectim. Deneme aşamasindayim suan:)

GOODMAN1

Moderatör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Performans konusunda bende Shell diyorum. Ne demişler aklı kelden, benzini shell den  :D :D

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende Shell in nitrosnudan kullanıyorum tüketimde iyi performansı da çok zorda kalırsam o zaman Opet  045thumbsup