benzinde %25 indirim

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
insanın içine kuşku düşüyo acaba bişeymi var diye . benim bir tanıdığımın arabası sıfır arabaydı yakıt yüzünden bir sürü masraf çıkardı

durst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende birkaç kere aldım aracın çekişinde sorunlar yaşadım. Sonra vazgeçtim almaktan. Dizel kullanan bazı arkadaşlarda aldıklarında sorun yaşadılar. Bir kısmı daha fazla yakmaya başladığını söyledi. Bir kısmıda bendeki gibi benzeri sorunlar yaşadıklarını söylediler.

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ucuz etin yahnisi olmasın.

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorun yok arkadaşlar istanbul ve kocaeli de 1 seneye yakındır satışta şimdide ankaraya şube açmış ilk açılışta %25 sonraki günlerde standart %7 indirim yapıyor ben suan uspetten 3.23 den alıyorum mazotu burası olmasaydı direk fulle giderdim

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bursa da gecen hafta acıldı, aynı sekilde indirim vardı, kuyruk bayagı bir uzundu.Alıp da sorun yaşayan varmı bilmiyorum ?

tolga gümüştekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sürekli bu istasyondan benzin alan arkadaşlar fikirlerini belirtse çok iyi olacak,

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
bursada 140 tl sınır vardı

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pompada bi oynama yok, tahmin ettiğim kdr litre aldı depo. ama solvent olayı fln varsa bilemem

lpg de ölümüne sıra vardı. ama benzin ve mazot o kdr değildi. sınır da yoktu. yatırım yaptık bakalım...

esimsir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzin ve motorinde sahtekarlık yapılıyomu bilmiyorum ama lpg de her türlü yaparlar bütan propan lgp ayarları var normalde %80 bütan %20 propan şeklindedir tabi bu aygaz için gecerli aygaz kış aylarında propan oranını yükseltir araç daha kolay çalışsın diye( her firma için bu oranlar farklıdır) bütan daha ucuz gazdır bu tür ucuz yerlerde bütan oranı daha fazda olur buda aracın daha kısa mesafe yol almasına neden olur bilginiz olsun