benzın kokusu

aleekoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla abı guvendıgım ustaya gıttım ses gelıyor dedim,mars dınamosun degıştırdı olmadı,sarjı degıştırdı olmadı,devırdaımı degıştırdı olmadı,en so dıreksyon pompası degıştı oldu,bıde bu ozel servıs,kımseyede guvenemıyorum artık burdan bı arastırıyorum ıste,

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Ali Bey, İzmir de Savaş Abi ve Çağrı veya diğer arkadaşlar kendi servislerini önerebilirler. Savaş Abi ve Çağrı +10 senedir Opelcilerdir.

memoli007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
valla abı guvendıgım ustaya gıttım ses gelıyor dedim,mars dınamosun degıştırdı olmadı,sarjı degıştırdı olmadı,devırdaımı degıştırdı olmadı,en so dıreksyon pompası degıştı oldu,bıde bu ozel servıs,kımseyede guvenemıyorum artık burdan bı arastırıyorum ıste,

Büyük geçmiş olsun.
Araba çok yakıyo diye gitmeyin arabayı değiştirirler herhalde :)

O nasıl iş öyle yaw....

aleekoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ali Bey, İzmir de Savaş Abi ve Çağrı veya diğer arkadaşlar kendi servislerini önerebilirler. Savaş Abi ve Çağrı +10 senedir Opelcilerdir.

abı burdan arastırıyorum öncu opel den herkez oldukca memnun,kimsenın sıkayetıde yok bakıcaz artık,önerısı olan varsa memnun kalırım

aleekoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi olur Emre Bey Arkadaşın iyi bi servise ihtiyacı var bencede

aynen abı fena halde var hemde,bundan öncekkı servıse bakım yaptırdım,arac 2000 devırı gecınce uğultu yapmaya basladı,gerı gıttım dedım servısten önce bısı yoktu ne olduysa burda oldu dıye aldı surdu evet bı sorun var dedı,kaputu bı actı hava fıltresını hıç takmamışlar bıle,abı cırak unutmuş dedı bana