benzın ısıgı

corsa38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar hep merak ettım ama detaylı bır bılgı bulamadım araclarda benzın ısıgı yandıgı zaman benımkısı 1.3 dızel corsa c kac km daha gıdebılır teknık bılgı olan varmı elınde bu konu hakkında sadece corsa ıcın degıl hıc yoktan faydası olur bu bılgının

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ışık yanınca 50 km daha gider belki daha fazlada gider ama ışıkta 50 gidince depoya yakıt almalısın.

Tuluhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim corsa son 10km gibi bi civarda benzin ışığı düz yanma yerine yanıp sönmeye başlıyor..ilk defa gördüm bunu..belkim bilenler vardır

karakas44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet bende cimrilik yapmıştım yanıp yanıp sönmeye başlamştı.Hehe pis tırsmıştım ama

hiko79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım bende vectra b2 1.6 var kırmızı yanınca yaklaşık 40-50 km arası gidyo yanıp sönmeye başlayınca da en cok 3-4 km dendeim ordan bilyorum

corsa38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanıp sonmeye basladıktan sonra yolda kalabılırsın uyarısını almsmı oluyoz daha once hıc gormemıstım yanıp sonme olayını bolece ogrenmıs olduk yanar yanmaz almaya gerek yok o zaman cepte 40-50 daha var demek paylasım ıcın tesekkurler herkese marka modelde belırtsek ıyı olur bence

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım bende vectra b2 1.6 var kırmızı yanınca yaklaşık 40-50 km arası gidyo yanıp sönmeye başlayınca da en cok 3-4 km dendeim ordan bilyorum
:good: :good: :good:

Tuluhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa c olduğu arabamın bilgisi yazıyor ismimin orda..heralde göremedin sanırım

yanıp sonmeye basladıktan sonra yolda kalabılırsın uyarısını almsmı oluyoz daha once hıc gormemıstım yanıp sonme olayını bolece ogrenmıs olduk yanar yanmaz almaya gerek yok o zaman cepte 40-50 daha var demek paylasım ıcın tesekkurler herkese marka modelde belırtsek ıyı olur bence

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aşağı yukarı her araçta ortalama 50km gider ama kırmızı yanmasını beklememenizi ve yakıt almanızı öneririm.deponun dibi motora özellikle enjektörlere zararlı olur.ayrıca depo sürekli boşa yakın olduğunda çürüme de yapabiliyor.özellikle dizelci arkadaşlar;mazot biterse motorun hava yapma ihtimali olduğundan kesinlikle kırmızıyı beklemeden mazotunuzu alın derim.zira havası alınmazsa mazot koysan da çalışmaz:(Başınıza iş alırsınız:(