Benzin Deposu Hava Yapması

osmansevim

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar,

Aracı park ettiğim zaman benzin deposu tarafından tık tık ses geliyor bugün depo kapağını açtım fıss diye hava çıktı tıkırdı kesildi. Bu neden olur birde sabahları motor soğukken rölanti bozuk çalışıyor motor ısınınca düzeliyor bununla alakası varmı dır yoksa ustanın biri katalitik boş senin ondan dedi onunla bir alakası varmı dır?

• Beğen
Tepkiler: Ahmetcan34

Ahmetcan34

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar,

Aracı park ettiğim zaman benzin deposu tarafından tık tık ses geliyor bugün depo kapağını açtım fıss diye hava çıktı tıkırdı kesildi. Bu neden olur birde sabahları motor soğukken rölanti bozuk çalışıyor motor ısınınca düzeliyor bununla alakası varmı dır yoksa ustanın biri katalitik boş senin ondan dedi onunla bir alakası varmı dır?
Başka bir kapak tak orjinal. Arada sırada bizimki de yapıyor her her zaman yapmıyor. Kaan üstad dedi onu . Benim katalizör de boş. Dediğin olayların hepsi var bende. Stinger egz kat çıkışı aldım onu direk takıp egzoza çeviricem direk. Senin arabanda gaz var katı çabuk eritirsin

• Beğen
Tepkiler: osmansevim

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar,

Yakıt buharı sesi o hem geri dönüşümden hemde sıcaklardan depo içindeki yakıt buharlaşır. Diesel bile kapalı garajda buharlaşıyor kapağı açınca çıkıyor.

osmansevim

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Yani son 6 aydır araca benzinde bindiğim için dikkatimi çekti sanırım önceden lpg de binerdim benzin 2 ayda bir alırdım şimdi sürekli alınca dikkati mi çekti sanırım