Benim arabam en güzeli diyenler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
yok o sensör bozuk yok bu sensör bozuk, motor arıza lambası yanıyo bilmem ne derdi de yok demi abi :D

Yok yaw ne gezer.... yavruya koy benzini gitsin bir kere yolda kaldım... bulunduğumuz yerde benzin istasyonu yok en yakın yer 8 km filan işte arkadaşı aradım nalburdan git 3 litre kadar tiner al gel dedim şerefsizim tiner ile yola devam ettim... bana mısın demedi... :rakir::rakir::rakir:

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk arabam 92 F hatcbeg astraydı. 92 model ve 230.000 de olmasına rağmen değişen yoktu tertemizdi. ilk arabam olduğu için arabaya gerçekten hasta olmuştum :) yol tutuşu rahatlı şekli yeterdi. şimdiki aracım 2001 model G kasa olmasına rağmen yinede eski arabamı arıyorum. birçok araba kullandım fakat astranın kaslı gövde yapısı bana daha çok güven hissi verdiği için bundan sonrada yine astra derim ben :)

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kullandığımız arabaları çok severim ama hiç vazgeçemiceğim bi araba olmadı belkide hala babamın üzerine oldukları içindir :) Müşterisi çıkarsa hemen satarım hiç affetmem :D

sasuta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.hwa.com.tr
Yeni araba alacak imkanım da vardı ama ben Çocukluk hayalim olan Calibra aldım ve satmayı da ancak en az benimkisi kadar temiz ve diri bir turboya geçmek için düşünebilirim.

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
keşke satmasaydım dediğim, durumum olsa hiç düşünmeden geri alırdım dediğim 2 arabam oldu. biri e30 1987 model inci beyazı M3'üm. diğeride 2001 subaru impreza 2.0 GT turbodur. bu iki arabamdan biri keşke aynı şekilde karşıma çıksa :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arabam en güzeli değilde vectra c'ye en çok yakışan renk kum beji gibi olan renk derdim almadan ama şimdi pasta cila sonrası beyaz sokak lambası altında kendi arabamızın rengi şimşek gri diyorum :D araba bir güzel göründü gözüme geçen gün tahmin edemezsiniz :)

serkanevli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk arabam parlement mavisi eski kasa doğan dı 87 model,ne enteresandır 4 gun önce şimdiki arabamın el frenini ayarlatmak için sanayide gezinirken rastgele bir frenciye girdim ve karşımda idi,arabayı aldığmda ki taktığım dreksyon kılıfı,paspas halen duruyordu,hatta alan adamla sohbet ettim,adam,onları satın aldığı adamın yaptığını söylemiş:)))) bende güldüm ama şuna inanın bu arabam orjinal diyil belki,biraz benden önceki hor kullanmış görsel açıdan begenmediğim yerleri var,öylede olsa şu an şu duyguyu yaşıyorum diyebilirim;bu ilk arabam 95 model opel vectra kullanması,yolda sollamalarda atlayışı,yol tutuşu,işte kullanma zevkini yaşayacağınız sayılı arbalardan biri.........:)biraz fazlamı abarttım diye duşunuyorum hayır

canım opelim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
şahin yakıyormuş ortalıgı

nv819

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arabam en güzeli bugün alacak olsam yine aynı arabayı alırım
istediğim her arabayı alacak param olsa da yine şuan bindiğim arabayı alarım diyen arkadaşlar mı yorumlarınızı bekliyorum?

evet aynen katılıyorum baska bı arabada alsam gsi yıne bende kalır satmam heralde

nv819

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok yaw ne gezer.... yavruya koy benzini gitsin bir kere yolda kaldım... bulunduğumuz yerde benzin istasyonu yok en yakın yer 8 km filan işte arkadaşı aradım nalburdan git 3 litre kadar tiner al gel dedim şerefsizim tiner ile yola devam ettim... bana mısın demedi... :rakir::rakir::rakir:

bunu heryerde deme ıstersen tıner yanıcıdır ama benzın yanma oranı tınerden daha dusuktur onun yerıne tıner koyarsan erıtırsın pıstonları patlama daha guclu olur cunku tınerde bıde opele nasıl kıydın oyle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...