Bende istanbul lu oldum

banazlıkasap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaklaşık 2 haftadır siteye giremiyordum hepinizi çok özledm ilk önce bunu belirteyim.başlıkda dediğim gibi iki hafta önce başladı istanbul maceram ve dün sonuçlandı artık istanbul la taşınıyorum ve biraz dan yola çıkacam ve kısmetse pazartesi kadıköy çarşı da kiraladığım dükkan da işime başlayacam.ALLAH ın izniyle yüzüm gülerde bu koca istanbul a yem olmam.bir kaç gün daha siteye giremeye bilirim ama gelişmelerden sizi haberdar ederim.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoşgeldin serhat bir sıkıntın olursa haber vermen yeter elımızden gelenı yaparız yeni işin ve düzenin hayırlı olsun.

OKİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serhat hoşgeldin kardeşim inşallah herşey gönlünce olur ve işlerin yolunda gider,en ufak sıkıntında elimizden geldiğince yanındayız sakın unutma .

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı uğurlu olsun, benimde işlerim İstanbul'daydı. Ben elimi ayağımı çektim artık Ankara'dayım. Artık İstanbul'a bir gezmeye bir de Fenerbahçe maçına gideceğim. Başkada gitmem:) Ayağına taş değmesin işin gücün rast gitsin

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah utandırmasın, Hayırlı İşler versin, Niyeti Hayır olanın Akıbeti de Hayır olur merak etme