Ben şimdi bundan sonra ne yapsam....

serefzor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim araç kol çıkardı ve motoru a dan zye yenileyeceğim.Tabi arabanın çıkardığı bu sorunlardan ötürü araçtan soğudum şimdi satsam mı yoksa motoru sıfırladığım aracıma bineyimmi. Bundan sonra sorun çıkartmıyacağını tahmin ettiğim için satmamayı düşünüyorum ama direksiyona oturduğumda acaba bugün ne sorun çıkartacaksın diye de içimden geçiriyorum.Ağırlık satmamaktan yana amam bi aklımda 2008 model chery alia al diyor :) Düşünce ve görüşlerinizi bekliyorum saygılar.

panzeropel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şerafettin abi,motoru yaptırdıktan sonra bence satma arabanı.Sen tertemiz yaptıracaksın,satacaksın,bu defa alan kişiye yar olacak.Tamam alan kişi de temiz araca binsin,lafım yok ama en azından biraz kendin kullan hazır yaptırmışken.Baktın yeni sorunlar çıkıyor,artık uğraşamıycam dediğin bir an da satarsın.Vectra'nın hangi kasasını kullanıyorsun bilmiyorum ama hepsinin yeri ayrıdır.Önce kendin eskit derim yaptırdıktan sonra biraz. :)

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Bu hali ile aklında bir fiyat var mı? Benim gibi swap projesi olanlar belki değerlendirir.

serefzor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şerafettin abi,motoru yaptırdıktan sonra bence satma arabanı.Sen tertemiz yaptıracaksın,satacaksın,bu defa alan kişiye yar olacak.Tamam alan kişi de temiz araca binsin,lafım yok ama en azından biraz kendin kullan hazır yaptırmışken.Baktın yeni sorunlar çıkıyor,artık uğraşamıycam dediğin bir an da satarsın.Vectra'nın hangi kasasını kullanıyorsun bilmiyorum ama hepsinin yeri ayrıdır.Önce kendin eskit derim yaptırdıktan sonra biraz. :)
bende sizin gibi düşünüyorum. 2.0 cd b kasa ama aldığımdan beri sorunlu gerçi şimdi geçmiş sorunlarına da bakıyorum tek bi hidrolik direksiyon başka ufak tefek sensör arızaları geç çalışma tam bu sorunlar kalkmışken bu başıma geldi inanın yeni arabalardan daha rahat çalışmaya başlamıştı ki motor resmen patladı .Vectram devam diyorum sonuna kadar.Birde tabi çevremde artık yani gına getiriyor bi sorun çıksın yine mi utanır oldum :)

panzeropel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectranın en güzel kasalarından birine sahipsiniz. B kasanın ayrı bir yeri var.Anlaşılan her sorunu halletmişsiniz.Bir tek motor kalmış. :) Onu da yaptıracaksınız zaten.O zaman bence de Vectra ile yola devam.Yeni birşey çıkmaz inşallah.Zaten halletmişsiniz herşeyi. ;)

zeka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araçtan soğumamak önemli bir defa gıcık olursan her hareketi insanın gözene batıyor. ama az olan tecrübelerimle sabit kaçan balık büyük oluyor ama şu anki balık olan corsa 1.7 dti kaçsa fena olmaz nerden aldım bu kamyoneti aklımmı tutuldu bilmiyorum her yıl muayene arka koltuk cam ruhsatsız km desen bi milyon .....

serefzor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectranın en güzel kasalarından birine sahipsiniz. B kasanın ayrı bir yeri var.Anlaşılan her sorunu halletmişsiniz.Bir tek motor kalmış. :) Onu da yaptıracaksınız zaten.O zaman bence de Vectra ile yola devam.Yeni birşey çıkmaz inşallah.Zaten halletmişsiniz herşeyi. ;)
Yani motor sökülmüşken baskı balata ne durumda bilmiyorum ama onu da değiştiriyim diyorum yani a dan z ye 2. bi iş çıkmasın başaka bu konuda yardımcı olabilecek var mı yani şunu da unutma motor sökülmüşken

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun.... kol çıkarmasının sebebi araçtan mı kaynaklı yoksa sizden mi ?
nedir sebebi ?