Bazen marş motoru yok gibi oluyor.

Mustafa58CD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar son 3-4 ay içinde 5-6 kez oldu. Marşa basacağım esnada arabada akü hiç yok gibi veyada marş motoru yok gibi kontak tamamen boş oluyor. Kapatıp tekrar açıyorum düzeliyor ? Nedir bu sorun. Başına gelen var mı ?

inal15

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Marş motorunun kömürleri bitmiştir. Ayrıca marş otomatigi de arızalı olabilir. Kömürler ortalama 20 tl marş otomatigi 80 civarı.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mustafa58CD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anladım. Ama nadiren yapıyor. Sürekli olan birşey değil. Kömürleri olabilir öyleyse.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Anladım. Ama nadiren yapıyor. Sürekli olan birşey değil. Kömürleri olabilir öyleyse.

Zaten küt diye birden arıza vermez. Önce belirtileri olur sonra da lak diye ummadığın anda kalır. Bu belirtileri başladığı andan itibaren tedbiri almak bakımlarını yaptırmak gerek. Yollar da sefil perişan olmamak içi hele araç birde otomatik ise işte o zaman şapa oturdun demektir ki ittirerek yada vurdurarak çalıştırma şansın da olmayan vay anam vay...

Bu korkular yüzünden her sene çekici hizmet paketi alıyorum aracım kasko olmamasından dolayı en azından tedbir benden takdir Allah'dan...

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
marş otomatiği arızası gibi,marş dinamosu sökülüp,kömürler,burçlar ve otomatik değişecek...