Bayram Nazarlığı

wasiyet1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba. Bayramın 2. günü köye gitmek üzere yol almıştım. Küçük bir ilçenin merkezinden geçerken arkadan bir fren sesi duydum ve daha dikiz aynasından arkama bakmama fırsat kalmadan bilindik ses. ( seyir halinde giderken vurdu üstelik ) G֜MMM  031blaa . Arabadan o hışımla indim ve bağırmaya başladım çünkü hız sınırının çok fazla üstünde seyrediyordu üstelik 10 15 sn önce o ana yola girdiğimde arkamda hiç bir araç yoktu. Adamın aracı VW kırmızı yeni kasa polo. Aracın içine baktım önde 10 11 yaşında oğlu oturuyor arkada yeni doğmuş bebek ve eşi. Sinirlerim daha da arttı söylenmeye başladım araçta çocukların var 20 lik gençler gibi hız yapıyorsun şehir içinde diye. ( adam nerden baksanız 35 yaşında vardır ) Sonra arka tampona baktım neyse ki sadece makyajlı kasada bulunan arka çıtada kırık var ve başka hiç bir şey yok.. polonunda plakalık kırılmış. Sinirim geçtikten sonra adamı tanıdım aynı şehirde ikamet ediyormuşuz  general_hehe telefon numarasını filan aldım bayram bittikten sonra ara kardeşim yaptıracağım dedi. Olayı kısaca anlattım arkadaşlar şimdi soruma geleyim. Bunu serviste yaptırtssam tramer kaydına girer mi ? Olaydan babamın haberi yok laf yemek istemiyorum bir an önce halletmem lazım  ::)

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bayram Nazarlığı

Tutanak tutup tramerde dosya açılmazsa sorun olmaz. Yani basarı karşı tarafın sigortasınan değil de kendiniz öderseniz TRAMER de çıkmaz diye biliyorum.  bravoo

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Tutanak tutulmazsa tramerde gözükmez. Yalnız bildiğim kadarıyla makyajlı kasaların arkasında bulunan krom çıta tek satılmıyor.

wasiyet1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tutanak filan yok direk cebinden yaptıracak. Valla tek çift benim sorunum değil bir an önce halledeyim de.. Kayıda girmiyorsa sıkıntı yok  general_Pray

yağmur06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wasiyet link' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba. Bayramın 2. günü köye gitmek üzere yol almıştım. Küçük bir ilçenin merkezinden geçerken arkadan bir fren sesi duydum ve daha dikiz aynasından arkama bakmama fırsat kalmadan bilindik ses. ( seyir halinde giderken vurdu üstelik ) G֜MMM  031blaa . Arabadan o hışımla indim ve bağırmaya başladım çünkü hız sınırının çok fazla üstünde seyrediyordu üstelik 10 15 sn önce o ana yola girdiğimde arkamda hiç bir araç yoktu. Adamın aracı VW kırmızı yeni kasa polo. Aracın içine baktım önde 10 11 yaşında oğlu oturuyor arkada yeni doğmuş bebek ve eşi. Sinirlerim daha da arttı söylenmeye başladım araçta çocukların var 20 lik gençler gibi hız yapıyorsun şehir içinde diye. ( adam nerden baksanız 35 yaşında vardır ) Sonra arka tampona baktım neyse ki sadece makyajlı kasada bulunan arka çıtada kırık var ve başka hiç bir şey yok.. polonunda plakalık kırılmış. Sinirim geçtikten sonra adamı tanıdım aynı şehirde ikamet ediyormuşuz  general_hehe telefon numarasını filan aldım bayram bittikten sonra ara kardeşim yaptıracağım dedi. Olayı kısaca anlattım arkadaşlar şimdi soruma geleyim. Bunu serviste yaptırtssam tramer kaydına girer mi ? Olaydan babamın haberi yok laf yemek istemiyorum bir an önce halletmem lazım  ::)

iyi adamla akraba çıkmamışsınız :)

wasiyet1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O sinirle yüzüne bakmak aklıma gelmedi  011zaa

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çekiççç, geçmiş olsun.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gecmis olsun
Citayi siparis vermeniz gerek servislerde suan yok biliyorum.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun ,Allah beterinden korusun.