Baykuş beslemek

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende bir ara kafaya takmıştım :) ama sonra düşündüm, sonuçta yanani hayvan ve özgür olması gerek.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
videoya bayıldım ya aslında benimki kafes hayvanı olmayacak sadece gündüz oda gündüzcü yabani kuşlar zarar vermesin diye kafesi kapaya bilirim fakat gece hep açık duracak ortalık zeytin bahçesi 200 metre üstümüzde çam ormanları bir nevi koruyucu aile olucaz:)hp şu kuş serisi yabani kuşları besleyenler ve avlananlara kimse dokunmuyor nedense bu arada ben sincap satan pet shoplar görmüştüm bursada biri hayvana mal muamelesi yapar sevil perişan halde satar alkış alır diğeri evinin bireyi yapar ceza yer acaba o yavru kurt doğada olsaydı bakalım hayatta kalabilecek miydi benim kuzenim ingilterede yaşıyor evleri bizim gibi ormanlık alanda evine tilki girip çıkıyordu ve en sonunda bodruma doğurmuş onlara baktılardı hatta düzenli olarak karavanı ile veteriner bile geliyordu

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Beslemek yasaktır ayrıca zordur. :D Evcilleşmesi biraz sıkıntı gibi duruyor,sana zarar verme ihtimali de var tabii ki. Kısaca sıkıntılı bi durum. Hayvana da yazık.

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hafta sonu gittiğim lokantada; sabah saat 9-10 arası bir baykuş gördüm yerde..Ama uzaktan doğan ya da şahin gibi görünüyordu..Oldukça büyüktü..Sonra aldım ve gittiğim okulun veteriner kliniğine götürdüm...Ön bir incelemeden sonra tahlil vs yapacaklardı..Bugün görmeye gittim kuşu hazır okula gitmişken...Fena değildi durumu..Sevdik biraz, kedileri seversiniz de kendilerinden geçerler ya, öyle oldu,gözler falan kaydı :) tahlil yapılmamış ama kırık çıkık vs de yokmuş...Yaklaşık geleneksel su sürahileri kadardı...Videosunu çektim..Biraz kısa oldu ama Eğer bursa'da isen Çağatay Abi,git bir bak sen de :rolleyes: vahşi doğaya ait olduğu için evcil hayvanlara bakıldığı gibi bakımına izin verilmez tahmin ediyorum...

Video0139.mp4 / Midyo Video Videoları Paylaş, Yükle, İndir

Fast, Free Video Hosting & Video Sharing - VideoBam