Batuma giden varmı?

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu aralar telefon almayı düşünüyorum. Bi arkadaşım batum da telefonların buraya göre yarı fiyatta olduğunu söyledi. İnternetten biraz araştırdım gürcistana kimlikle giriş yapılabildiği için telefonu kaydettirirken pasaporta da ihtiyaç olmuyormuş. Ancak fiyatlar konusunda hala şüpheliyim bazı forumlarda pek bi fark olmadığı yazıyo. Acaba aranızda konuyla ilgili bilgisi olan varmı? Yardımcı olursanız sevinirim.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yurt dışından ülkemize giren her telefon işlettirilmek zorunda. ülke pasaport istemiyor olabilir o dış işlerinin işi, telefon işi maliyenin işi.

telefon yarı fiyatı işini geçin gürcistanda şuan araç fiyatları amerika satış fiyatlarıdır. sömürge-pazar olmak böyle işte.

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yurt dışından ülkemize giren her telefon işlettirilmek zorunda. ülke pasaport istemiyor olabilir o dış işlerinin işi, telefon işi maliyenin işi.

telefon yarı fiyatı işini geçin gürcistanda şuan araç fiyatları amerika satış fiyatlarıdır. sömürge-pazar olmak böyle işte.

okuduğum sitelerin hepsinde telefon işlettirmek için pasaporta gerek olmadığı yazıyodu ama telefon fiyatları konusunda şüpheliyim.

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
120 Tl yada 150 tl vergi yatırıyorsun ayrıca 20 - 50 arası da telefoncuya işlettirme veriyorsun sanırım. Ayrıca pasaportun da olması lazım kimlikle günü birlik geçiş için. pasaporta işleniyor bildiğim kadarıyla. Apple store açıldı yakın zaman önce batumda
Yani sırf telefon almaya diye gidersen pek bi karın olmaz. Ama gezmeye gitmişkende alayım diyorsan o ayrı. Bence gezilecek bir tarafıda yok. Batum değilde Tiflis güzeldir.

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sırf telefon almak için gidilse dahi cazip duruyo neredeyse 1000 tl kâr ama tabi söylenenler doğruysa.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardesim trabzonda pazarlamacilarimiz var 2 ay once bana ordan telefon alin dedim kendilerine ipone 5 almislar maliyetini sordum 1.650 tl yi bulmus pasaport ve actirmasi ile bende s4 istedim onada 1.500 fiyat cikti hic riske girmedim burdan aldim orda ipone satis magzasi varmis ondan dolayi iponelar daha hesapli diger telefonlarda cok fazla karin olmaz

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayrica 1.000 tl kari hangi telefonda yapmislar... acikcasi biz bulamadik oyle karli telefon

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
apple store var. ayrıca oranın garantisi biraz sıkıntılı sanırım oraya mı götürmek gerekiyormuş ne öyle birşeyler de vardı

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
apple store var. ayrıca oranın garantisi biraz sıkıntılı sanırım oraya mı götürmek gerekiyormuş ne öyle birşeyler de vardı

aynen öyle türkiye garantisi yok garantisiz telefona 1.600-1.700 tl vermektense burdan garantili alırım. tabi şöyle bi durum da var gerçekten çok ucuza alırsın o zaman bişey diyemem.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlış biliyorsunuz garanti işini. uluslararası garantiye sahiptir o telefonlar bayi yerine doğrudan servise gönderirseniz garanti kapsamına girer ama telefonu satın alırken + olarak garantide almanız gerekir.