Baskı balata

denizhan_1983@hotmail.com

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar dün luk marka baskı balatayı değiştirdim digeri iyice bitmek üzereydi yeniyi taktı usta ama araba çekisten düstü ikinci viteste 100 diyen araba sıfır balata takınca 80i geçmiyo be 5.vites 3 bin devirde 130 km hızla gidiyodu simdi ise 123 km hız yapiyo eksik ne olabilir acaba kavraması falan mükemmel ama çekiş yok malesef

kon.bv

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önceki kullandığın çıkan parça marka si ne idi marka farkı olabilir

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ose

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç nedor debriyaj ayarına bi baktırın tekrar. Gerçi ayarla ilgili bi sıkıntı olsa balata kokusu gelirdi.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracta balata kokusu yok kesinlikle kavramasıda süper vites gecisleri mukemmel ve debriyaj alttan kavruyodu önceden cok sert ve yukarıdan kavriyodu simdi pamuk gibi ne alaka bilmiyorum ama motor seside inceldi eski balata yine luk markaydı alman malı yine aynısını taktık ama cekişten hissedilir derecede düstü

Ose

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Baskı balata Montaj hatası affetmez onla ilgili birsey olduğunu zannetmiyorum kavrama varsa var yoksa zaten araç gitmez yarım kavrasa balata hemen biter. Merak ettiğim birsey daha debriyaj bilyeniz de değişti mi?

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
debriyaj bilyası değişmedi çünki sağlam olduğuna inanıyorum önceki aracım sürekli devriyaj bilyasını dağıtırdı 3 kez değiştirdim 2 ayda bir bozuluyodu sonra da değiştirmemiştim şimdiki opeliminki sağlam ondan eminim yani usta yeni olduğu için dedi ama ne derece doğru bilemedim sizlerden fikir alayım dedim

Ahmet becit

Kayıtlı Kullanıcı
78-Karabük
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım aracının marka ve modelini, motor kodunu belirtsen daha rahat cevap vericez