Baskı balata volant değişimi ve uyum süreci!! ÖNEMLİ

erdemsahinx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim debriyaj yeni taaa dibe kadar basmam lazim bir yanlislik var gibi

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

bigahega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ko-cuce.net
Aracı ilk aldığımda benim de baskı balata bitikti, volantı oynardan sabite çevirerek baskı balatayı da komple yeniledik, böyle bir uyum süreci olmadı, anahtarı çevirdim yola çıktım, kaçırma falan yapmadı, sizin parçalarda bir sıkıntı olmalı

35oktay35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orjinal volant oynar evet ama sabite çeviren onlarca insan var. Bakalım hafta sonu dahil kullanıcam devam ederse zaten usta tekrar açıp bakıcak neyse problem halledilecek. Devirli bir şekilde sakin sakin vitesi bol değiştirerek sürüyorum. Bugun devam etti sorun ama bakalım umarım düzelir

er25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende bir sene önce değiştim bütün parçaları 1100 liraya aldım 300 tl işçilik verdim astra 111 yıl dizel ama anlamadığım drbriyaj yıkarda kavrıyor halen ustalar normal diyor secisler uçmuş işin içine volant girince 3500 den bahsediyorlar

35oktay35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sorun çözüldü.
Evet aynen ustamın dediği gibi bir uyum süreci atlattım. Yaklaşık 3 gün aracı kullandıktan sonra bütün sorun halloldu tamamıyla düzeldi.Bu sorunu yaşayan olursa endişelenmesin.Benim parçalarım birde luk ve başka bir markaydı.

emre007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fren disklerinde ve volantlarda fabrika cksi cok az bi yag surulms olur bnun temzlenio takilmasi lazm o yuzdn kaciriyodur .ama alisma sureci dye bsy yok servste okadr degstrm test.ettm boyle bsy yasamadm

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nazmisarigul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sabite çevirmen hiç iyi olmamış benim taç astra j 2011 model ben almadan önce eski sahibi değiştirmiş bende sıkıntı oldu şanzıman açtığımda öğrendim balatayı yeniden değiştirdim fkat bir ay kadar kullandıktan sonra yeniden aynı sıkıntılarla karşılaşmaya başladım.anlayacağınız benim araçta sabit volant uymuyor belki sizde uyumlu olur

Yasin Aygün

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çift kütleli volan ve debriyaj seti değişiminden sonra aşırı vibrasyon sorunı yaşamıştım. Bu da motor ve şanzıman kulaklarında sökülüp takıldıktan sonra oluşan sapmalardı. Zamanla tekrar alıştıklarında düzeldi. Fakat kaçırma olayını ilk defa duyuyorum.