başıboş köpeklerden nefret etmeye başladım

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba evet başlıktada açıkça belirttiğim gibi bundan sonra başı boş köpeklerin elimden çekeceği var

kazadır her insanın başına gelebilir fakat bence bu tarz bi söz size yakışmamış tabi sonuçta karşınızdaki bir insan olmadığından elinizden çekeceği vardır ama unutmayın bir gün sizede bir çektirecek elbetteki çıkacak! :rolleyes:

hakan_yucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayvanada yazık:(geçmiş olsun

punisher

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mutlaka orada önüme insan yada başka bir arabada çıkabilirid şükürler olsun allah beterinden korudu.ama siz bu olayın meydana geldiği yeri görseniz resmen köpek mezarlığı hergün olmasada - güne mutlaka bu olay oluyor sözlerim yanlış anlaşılmasın...

çok teşekkürler
bunları söylüyosun ve bilerek yinede hızlı gidiyosun dikkat etmeden.belliki kör moktada sollama yapmışsın.acaba o köpeğin dili olsaydı yada yakınları sana ne söyleyip ne yaparlardı?

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Köpeğe acıdım yazık.Oda bir can!Virajda 90 la sollarsan önüne çıkan köpek insan yada herhangı bır cisime zaten görmeden carpıcaktın.Bu senın bılıncsız şöförlüğün!Hayvana cidden üzüldüm,Allah rahmet eylesin..Ayrıca adı üstünde hayvan,hayvanların birçoğu bir araba çarptığında öleceğini bilmiyor.O yüzden çok dikkatli kullanmaya çalışıyorum aracımı,kediler farlara koşuyor mesela oyun sanıyorlar.Keşke sollamasaydın kör noktada.Bundan sonra umarım yapmassın,hem kendını hemde başkalarını tehlıkeye atıyosunki,köpeği öldürmüşsün.

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Köpek mi yola fırlamış, yoksa biz köpeğin yoluna asfalt döküp kendimize yol mu yapmışız?Bu kadar bencil olmayalım, bu dünyada yanlız değiliz.

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 ay önce tekirdağ, keşan, malkara 4-5 gün oralardaydım. gözlerime inanamadım. başıboş köpek sayısı sanki sivrisinek sayısına eşit. hayvan sevgisi ile alakası yok bunun. tehlike atlatan arkadaşa katılıyorum. konu farklı yönlere gidiyor gibi. olay 'köpek de bir canlıdır' değil. başıboş hayvanlar. hayatımda o kadar başıboş hayvan görmedim ben. istanbula dönerken 2 kez de otobana orta refüjden fırlayıp girdiler ve refleksle direksiyonu kırmış bulundum. düzeltene kadar akla karayı seçtim. benim fikrim başı boş hayvan olmaz, olmamalı. muhassır medeniyet seviyesine ulaşmış milletlerde 1 tane bile yok. var herhalde bir bildilkleri.

punisher

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 ay önce tekirdağ, keşan, malkara 4-5 gün oralardaydım. gözlerime inanamadım. başıboş köpek sayısı sanki sivrisinek sayısına eşit. hayvan sevgisi ile alakası yok bunun. tehlike atlatan arkadaşa katılıyorum. konu farklı yönlere gidiyor gibi. olay 'köpek de bir canlıdır' değil. başıboş hayvanlar. hayatımda o kadar başıboş hayvan görmedim ben. istanbula dönerken 2 kez de otobana orta refüjden fırlayıp girdiler ve refleksle direksiyonu kırmış bulundum. düzeltene kadar akla karayı seçtim. benim fikrim başı boş hayvan olmaz, olmamalı. muhassır medeniyet seviyesine ulaşmış milletlerde 1 tane bile yok. var herhalde bir bildilkleri.
muhassır medeniyetler seviyesindeki insanlar gibi araç sürdükde sokakdaki başıboş köpeklerle ilgilenmek kaldı.konu bence farklı değil.insan olarak görevlerimizi yerine getiriyomuyuzki köpekler kabahatli.adı üstünde hayvan o.sence öleceğinin farkındamıdır yada böyle bir ihtimalin varlığından?

Feyzullah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar öncelikle iyi dilekleriniz ve eleştirileriniz için teşekkürler.hızdan kasıt-80 km ise viraj dediğim yeri görseniz bumu viraj diye gülersiniz.ha birde yol çift şeritli yani geçme yasak yada yanlış değil.birde aracımın altına girerek ölümüne sebep olduğum köpeğe rahmet okuyorum diğer ölen tüm köpeklerede.ayrıca yukarda yazımda geçenler bir anlık sinirle yada kızgınlıkla yazılanlardır.neyse teşekkürler hepinize