Balıkesir Buraya

Seyyah1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Balıkesir Buraya

Bu arada Balıkesir merkezde,Altınoluk ve civarında yaşayan arkadaşlar pm.den ceplerini yazarlarsa o taraflara geldiğimde görüşüp tanışabiliriz :)

ecelnico

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar tınaz otomotiv e servise gittiğinizde aracımı alt kata alıp işlerini yapmıslardı. Sizde servise götürdüğünüzde aynı şekilde alt kata mı alıyorlar acaba? ben şahsen arac üzerinde oynama yaparken kendim bizzat görmek isterim

Sipiralli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba arkadaşlar ben Susurluk'tayım.Aracı bugün teslim aldım.Ben 5.30 gibi tınaza geldiğimde park yerinde bir siyah cosmo vardı yanlış görmediysem.Servisteyse teknik gri bir astra vardı ama tam inceleyemedim.

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sipiralli link' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar ben Susurluk'tayım.Aracı bugün teslim aldım.Ben 5.30 gibi tınaza geldiğimde park yerinde bir siyah cosmo vardı yanlış görmediysem.Servisteyse teknik gri bir astra vardı ama tam inceleyemedim.

hoşgeldiniz

balıkesirli astracılar çoğalıyor. bundan sonraki buluşmalara konvoy halinde gideriz artık

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

valla ozaman şuanda tam karşımdasın bende ayvalıktayım :) , ama hafta sonları.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

NewPa1n link' Alıntı:
valla ozaman şuanda tam karşımdasın bende ayvalıktayım :) , ama hafta sonları.

Ayvalık a gelmeyeli iki ay olmuştur hehalde, hafta sonları arada deniz kenarında birşeyler yiyip içmeye gelirim arada..

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

Sipiralli link' Alıntı:

vay susurluklum bende orda oturuyordum (evlendim kuşadasına taşındım anne baba hala orada) ara sıra susurluğa geliyorum gelince umarım görüşebiliriz.