Bağışladığı Organ Alınırken Canlandı

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bağışladığı Organ Alınırken Canlandı

Beyin ölümü gerçekleşen genç, hemşireler vücudunu organ bağışı için hazırlarken gözlerini açtı..
ABD'de 21 yaşındaki Zack Dunlap, trafik kazası sonrası hastaneye kaldırıldı. İki gün yoğun bakımda kaldıktan sonra "beyin ölümü gerçekleşti" denilen genç, mucize eseri hayata döndü. Dunlap, hemşireler ölü bedenini organ bağışı için hazırlamaya başladığı sırada gözlerini açtı. Hastaneden bir yetkili "Hemşire de çok şaşırmış. Dunlap aniden koluna yapışmış" dedi. Hastayı yeniden muayene eden doktorlar, gencin bilincinin açık ve hayatta olduğunu gördü. Yeniden tedavi altına alan Dunlap'ın sağlık durumunun her geçen gün daha iyiye gittiğini belirten ailesi "Bu gerçek bir mucize" dedi.

kaynak: milliyet

[sc]

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Koyun can derdinde kasap et :D

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok ilginç bir durum ya.mucize mi demeliyiz yoksa beyin ölümünü tekrar gözden mi geçirmeliyiz.
kimbiir ne hayatlar bu şekilde son buldu.2 doktor imzası ile herşey son buluyor yaaa.beyin öldü=işin bitti.
bak adama son dakikada canını kurtarmış..
bak şimdi aklıma geldi.
geçmiş yıllarda çocukluktan 2 arkadaşım trafik kazası sonucu hastaneye kaldırılmıştı.
biri yolda öldü diğeri koma halinde idi.komada olan arkadaşımın ablası öleni de çok iyi tanıdığı için her ne hikmetse son kez görme bahanesi ile morga indiğinde öldü die morga koyulan aradaşın hayatta olduğunu farkeder...
sonuç mu?
ikiside gayet sağlıklı.
ama merak ediyorum.ya morgda ziyaretçi kabulu olmasa ne olurdu????

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hemşire yerinde olsam fazla yaşamazdım heralde, çok ilginç bir durum.

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gebzede öldü denilip izmite defne giden ve yıkama esnasında canlanan biliyorum hala yaşıyor .. buna bizim aklımız ermez inanmayanlar olsada ALLAH cc herşeye kaadirdir.

speedy20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla bende kalpkrizi geçirip öldü denen adamın 2gün morgta kalıp tekrar canlandığını biliyorum