Bagaj üst stoptan içeri su girmesi

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar ne yazıkki bugün tazzikli su tutulması sonrası gördüm ki benim aracımda üstteki arka stop lambasından içeri su alıyor birtek herkeste olan problemlerden bende olmayan buydu ve artık hepsi bendede tamamlanmış oldu teşekkürler opel..

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Ynt: bagaj üst stoptan içeri su girmesi

geçmiş olsun, ilk bende çok sinirlendim ama yapıldıktan sonra unuttum bile olayı.

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

Geçmiş olsun. Bende her yıkamadan sonra kontrol ediyorum bakalım bende ne zaman çıkıcak...

tiamol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben hic kontrol etmedim arka ust stop lambasindan giren su nerede birikiyor?

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bahadirusta link' Alıntı:
evet arkadaşlar ne yazıkki bugün tazzikli su tutulması sonrası gördüm ki benim aracımda üstteki arka stop lambasından içeri su alıyor birtek herkeste olan problemlerden bende olmayan buydu ve artık hepsi bendede tamamlanmış oldu teşekkürler opel..
bahadır hocam. servisten yeni stop lambası sipariş etmelerini söyle. asla ama asla uyduruk slikonla izolasyona izin verme.  yeni stop lambası geldiğinde sorun kalmıyor.  aracın üzerindeki stop lambasından su girmesinn sebebi  lambanın etrafındaki fitillerin fabrikada düzgün takılmayıp deforme olması.
izmir kavukalr servisi bu konuda çok iyi  derhal orijinal stop sipariş ediyor, ve takıyor.  bir daha su alma problem olmuyor. daha öncede yazdım bazı servisler (SURTAş OPEL )  izolasyonla  halletmeye çalışıyor buna izin vermeyin.  benm kuzenimede aydın surtaş opelde aynı yolu  denemeye kalkışmılar ben gerekeni yaptım  konuştum  ve orijinal stop lambası geldi, şimdi onun aracıda sorunsuz.

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu konuda avukatakını dinlemekte fayda görüyorum... böyle bir problemle karşılaşırsam sizi ararım sayın akın..

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tabiki hocam . yrdımcı olurum seve seve

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkürler akın bey birde bu çıktı bakalım hallederiz umarım serviste..

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

bugun iyice kontrol ettim. bir sıkıntı yok cok sukur.. korkumdan aracımı daha yıkatamadım....  ancak bagaj açılınca içeri şıp şıp diye su damlası dusuyor bagaj kapagından....

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

trk_187 link' Alıntı:
bugun iyice kontrol ettim. bir sıkıntı yok cok sukur.. korkumdan aracımı daha yıkatamadım....  ancak bagaj açılınca içeri şıp şıp diye su damlası dusuyor bagaj kapagından....
eğer içeri su damlası düşüyorsa ve de bu 3 stopun arka tarafındansa   aramıza hoşgeldin  evill2