ayna çıta ve paça boyama

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla hocam ii hoş diyosunda bu araba 3 yıllık arka tamponundan boya dökükleri var artık çok yıkamaktan mı oldu bilmiyorum corsa nın tamponları plastik ve çok az miktarda boya vurmuşlar opelin orjinal boyası dökülürse bunlarda dökülür avatardaki renkte ayrıca ilgin içinde tşkler

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanları yaptırma sakın boyatıyım deme aynalar neyse de çünkü yanlar yapıştırma onu boyamak için sökecek ve tekrar yapıştıracak silikonla yapsa bile yazın silikon akar onun için yanları yapma sakın ama tampon köşeleride siyahsa onlar dişli boyanıp takılabilio onlarda bi sorun olmaz ama yan kapı taraflarını kesinlikle önermiyorum .Ben de yaptıdım ama yanları deil arka ön çıtalar bide ön panjur boyandı 100 milyona boyattım bide boyattığın kişiden sonra dökülmelere karşı şöle 100 gr fln boyayı almayı umutma sakın kendin fırçayla yaparsın dökülünce

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astar atmadan boyayan adamlar bile var,aman dikkat et...

SN168-gsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hımmmm.. bi dene derim büyük ihtimalle toparlar koyu renkte .. ama inan beğenicen zamanla araba çok kesintisiz duruo :)

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok yok beğendim zaten saolasın verdiğin bilgi için boya için para bulacaz daha zaten vardı teyibe verdik parayı açtım konuyu hala yaptıramadık :kop:

SN168-gsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) hepsi sırayla oluo zaten .. bi anda yapınca sıkılıosun böle parça parça yapınca her seferinde yeni bişey yapmanın heyecanı oluo araban bi deişik gelio..:)

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
koyarım abim bugün yıkatayım çok pis utanırım şimdi pis pis koyarsam:eek: